Tik čia, pasiklausę gyvos muzikos, dėl aplinkos išskirtinumo ir garso kokybės, norėsite sugrįžti vėl.

Koncertų kalendorius

20192020

Simonas Miknius (fortepijonas) / Išparduota

Sausio
18
Simono Mikniaus muzikinis kelias prasidėjo nuo septynerių metų. Šiuo metu jis studijuoja Kauno J.Gruodžio konservatorijoje, mokytojo Motiejaus Bazaro klasėje. Simonas yra tapęs laureatu daugelio nacionalinių tiek tarptautinių konkursų vykusių Lenkijo...

Atlikėjai: Simonas Miknius (fortepijonas)
Plačiau

Akustiniai eskizai: Shinkarenko Jazz 4N

Vasario
8
Shinkarenko Jazz 4N – tai naujausia boso virtuozo Leonido Šinkarenkos grupė. „Sėdėti prie to, kas jau sukurta, neįdomu“, – aiškino pagarsėjęs melodingomis baladėmis Leonidas. Šiam kvartetui jis kuria kitokią negu anksčiau muziką. Kokią – netrukus...

Atlikėjai: Leonid Šinkarenko (bosinė gitara), Vytautas Labutis (saksofonas, klavišiniai), Jan Maksimovič (saksofonas), Linas Būda (būgnai)
Plačiau

Su meile Paliesiaus dvarui: Viola Brzezińska (vokalas, Lenkija)

Vasario
14
Atlikėjai: Viola Brzezińska (vokalas, Lenkija)
Plačiau

Khachaturian Trio (Armėnija)

Vasario
24
Khachaturian trio gyvuoja jau 20 metų ir yra apkeliavęs didžiąsias pasaulio scenas, dalyvavęs daugelyje prestižinių festivalių. Pasaulio muzikos kritikai vertina Khachaturian trio virtuoziškus pasirodymus, subtilų stiliaus pojūtį, nepriekaištingą gar...

Atlikėjai: Armine Grigoryan (fortepijonas), Karen Shahgaldyan (smuikas), Karen Kocharyan (violončelė)
Plačiau

„Romantizmo transformacijos“: Darius Mažintas (fortepijonas)

Kovo
8
Darius Mažintas - šiuolaikinis lietuvių pianistas, kurio interpretacijos pasižymi savitomis ekspresijos formomis, preciziškumu ir subtilia atlikimo estetika. Reikšmingą pianisto sceninės veiklos dalį užima tarpdisciplininiai projektai, kurių metu į m...

Atlikėjai: Darius Mažintas (fortepijonas)
Plačiau

Benjamin Grosvenor (fortepijonas, Jungtinė Karalystė)

Balandžio
18
Atlikėjai: Benjamin Grosvenor (fortepijonas)
Plačiau

Ian Bostridge (vokalas, Jungtinė Karalystė)

Gegužės
31
Atlikėjai: Ian Bostridge (vokalas, Jungtinė Karalystė)
Plačiau
Įvyke koncertai

Paliesiaus dvaras – tai vieta, kur šimtmečius klestėjo kultūra ir skleidėsi menas. Restauruotas pasagos formos pastatas su atkurtais stambiais sienų fragmentais ir dengtas moderniu stiklo ir metalo konstrukcijų gaubtu dabar yra dar ir unikali koncertų ir renginių erdvė, kur renkasi muzikos gurmanai.

Salės puošmena – antikvarinis fortepijonas „Steinway Grand“, priklausęs Prūsijos princui Georgui Fridrichui (Georg Friedrich Prinz von Preussen) ir stovėjęs karaliaus rūmų centrinėje administracijoje. Šis kolekcinis instrumentas – tai vienas iš geriausių čipendeilo rokoko stiliaus meistriškumo pavyzdžių (Chippendale furniture style) su garsiomis „Ball&Claw” stiliaus kojomis, visu savo grakštumu ir dizaino išskirtinumu pagamintas XVIII a. stiliumi garsiausio Anglijos meistro Tomo Čipendeilo (Thomas Chippendale).

Koncertų pastatas PASAGA – tai 500 kv. m. erdvė, padalinta į kelias mažesnes sales, tačiau bendros erdvės pojūtis išlieka. Salėse integruota moderni garso ir vaizdo įranga. Pasagos formos akmens mūras sukuria ypatingą akustiką, o patalpos puikiai tinkamos ir muzikos įrašams. Naujojoje erdvėje vyksta koncertai, konferencijos, parodos, pristatymai, edukaciniai užsiėmimai, korporaciniai renginiai, asmeninės šventės.

Paliesiaus dvare skambanti klasikinė muzika dabar jau tapo dvaro vizitine kortele, o PASAGOJE koncertavusių mūsų šalies ir užsienio atlikėjų sąrašas tikrai nenuvilia – visus žavėjo legendinis džiazo atlikėjas norvegas Tord Gustavsen, vienas geriausių  pasaulio F. Chopin kūrinių atlikėjų prancūzas pianistas  J. M. Luisada, Amerikoje dabar gyvenantis charizmatiškasis Andrius Žlabys, vienas garsiausių Lenkijos pianistų Jan Krzysztof Broja, klasikinės muzikos virtuozai, tarptautinis „Potsdamo trio” ansamblis, kuriam vadovauja Kanadoje gyvenantis mūsų tautietis smuikininkas  Atis Bankas, žavingoji pianistė, dabar Vokietijoje gyvenanti Guoda Gedvilaitė, violončelininkas A. Ramm iš Rusijos ir daugybė kitų pasaulinio garso atlikėjų. PASAGOS koncerto salės scenoje koncertavo ir maestro V. Noreika, ir pianistai P. Geniušas, G. Alekna, H. Papadopoulos… Paliesiaus dvare savo muzikinį kūrinį įrašinėjo garsusis smuikininkas Gidon Kremer. Maestro itin palankiai atsiliepė apie gerą salės akustiką, Paliesiaus dvare tvyrančią ramybę, leidžiančią susikaupti kūrybai ir rimtiems darbams.

Būna atvejų, kai atlikėjai atvyksta tik koncertui Paliesiaus dvare, garsas apie čia esančią unikalią erdvę, puikią akustiką ir ypatingą publiką pasklidęs jau gana plačiai.