Koncertai

Tik čia, pasiklausę gyvos muzikos, dėl aplinkos išskirtinumo ir garso kokybės, norėsite sugrįžti vėl.

Gruodžio
15

Kalėdos Niujorke

Niujorką dievinantys atlikėjai Macdara Ó Seireadáin ir Gintaras Januševičius savo programoje atkuria miesto garsus, pasakoja jo žmonių istorijas, visa tai perkeldami į gražiausią metų laikotarpį šiame mieste - Kalėdas, skambančias aksominiu Frenko Sinatros balsu ir Brodvėjaus miuziklų melodijomis.
Plačiau
Kalėdos Niujorke
Gruodžio
26

Kalėdinis vakaras „Angeliška baroko muzika“. Giulio Caccini ir jo amžininkų dainos

Kalėdos šeimos šventė, kvepianti šiluma, mandarinais, prieskoniais ir karštu vynu. Šiais metais gruodžio 26 d. kviečiame jas praleisti Paliesiaus dvare, kūrenantis židiniui, klausantis širdį raminančios senųjų laikų muzikos, užkandžiaujant dar karštomis cinamoninėmis bandelėmis iš mūsų kepyklėlės, kurioje nenustoja kūrentis krosnis, o iš kamino rūkti dūmai.
Plačiau
Kalėdinis vakaras „Angeliška baroko muzika“. Giulio Caccini ir jo amžininkų dainos
Gruodžio
31

Naujieji metai su tango: Naujųjų metų sutikimo šventė paliesiaus dvare

Ar nesakoma, kaip pradėsite Naujus metus, tokie, jie ir bus? Naujuosius metus sutikti Paliesiaus dvare, nes čia ne tik galėsite pažiūrėti filmą, pasiklausyti koncerto, skaniai pavakarieniauti, bet taip pat dar ir išmoksite šokti Tango.
Plačiau
Naujieji metai su tango: Naujųjų metų sutikimo šventė paliesiaus dvare
Sausio
6

Brave Noises

Sausio 6d. Paliesiaus dvare Trijų Karalių šventės progą pasirodys viena perspektyviausiu (taip sako daugelio šalių muzikos kritikai) džiazo grupių Lietuvoje „Brave Noises“.
Plačiau
Brave Noises
Sausio
19

Žiemos Rapsodija

Sausio 19d. dieną Paliesiaus dvare dėsis negirdėti dalykai. Dainininkė Zita Martinavičiūtė, pianistė Nijolė Baranauskaitė ir moderatorė Irena Žilinskienė bendradarbiaudamos su kinų muzikantais Ding Weixing ir Li Szang parengė specialią programą “Žiemos rapsodija“
Plačiau
Žiemos Rapsodija
Vasario
16

Šventinis vasario 16-osios koncertas

Vasario 16-oji visų mūsų šventė, sujungianti mus į vieną darnią šeimą. Šią svarbią dieną praleisti kartu Paliesiaus dvare kviečia kamerinis orkestras Cantus su vad. prof. Ričardu Sviackevičiumi priešaky.
Plačiau
Šventinis vasario 16-osios koncertas
Vasario
17

Mindaugas Stumbras Quartet

Vasario 17d. Paliesiaus dvare tikras, šiuolaikinis, šviežias, modernus, jaunatve trykštas džiazas, skinantis laurus pasaulyje ir verčiantis didžiuotis Lietuvos jaunąja karta, ne tik, kad neatsiliekančia nuo senosios, bet ir daugeliu atvejų ją pranokstančia.
Plačiau
Mindaugas Stumbras Quartet

Paliesiaus dvaras – tai vieta, kur šimtmečius klestėjo kultūra ir skleidėsi menas. Restauruotas pasagos formos pastatas su atkurtais stambiais sienų fragmentais ir dengtas moderniu stiklo ir metalo konstrukcijų gaubtu dabar yra dar ir unikali koncertų ir renginių erdvė, kur renkasi muzikos gurmanai.

Salės puošmena – antikvarinis fortepijonas „Steinway Grand“, priklausęs Prūsijos princui Georgui Fridrichui (Georg Friedrich Prinz von Preussen) ir stovėjęs karaliaus rūmų centrinėje administracijoje. Šis kolekcinis instrumentas – tai vienas iš geriausių čipendeilo rokoko stiliaus meistriškumo pavyzdžių (Chippendale furniture style) su garsiomis „Ball&Claw” stiliaus kojomis, visu savo grakštumu ir dizaino išskirtinumu pagamintas XVIII a. stiliumi garsiausio Anglijos meistro Tomo Čipendeilo (Thomas Chippendale).

Koncertų pastatas PASAGA – tai 500 kv. m. erdvė, padalinta į kelias mažesnes sales, tačiau bendros erdvės pojūtis išlieka. Salėse integruota moderni garso ir vaizdo įranga. Pasagos formos akmens mūras sukuria ypatingą akustiką, o patalpos puikiai tinkamos ir muzikos įrašams. Naujojoje erdvėje vyksta koncertai, konferencijos, parodos, pristatymai, edukaciniai užsiėmimai, korporaciniai renginiai, asmeninės šventės.

Paliesiaus dvare skambanti klasikinė muzika dabar jau tapo dvaro vizitine kortele, o PASAGOJE koncertavusių mūsų šalies ir užsienio atlikėjų sąrašas tikrai nenuvilia – visus žavėjo legendinis džiazo atlikėjas norvegas Tord Gustavsen, vienas geriausių  pasaulio F. Chopin kūrinių atlikėjų prancūzas pianistas  J. M. Luisada, Amerikoje dabar gyvenantis charizmatiškasis Andrius Žlabys, vienas garsiausių Lenkijos pianistų Jan Krzysztof Broja, klasikinės muzikos virtuozai, tarptautinis „Potsdamo trio” ansamblis, kuriam vadovauja Kanadoje gyvenantis mūsų tautietis smuikininkas  Atis Bankas, žavingoji pianistė, dabar Vokietijoje gyvenanti Guoda Gedvilaitė, violončelininkas A. Ramm iš Rusijos ir daugybė kitų pasaulinio garso atlikėjų. PASAGOS koncerto salės scenoje koncertavo ir maestro V. Noreika, ir pianistai P. Geniušas, G. Alekna, H. Papadopoulos… Paliesiaus dvare savo muzikinį kūrinį įrašinėjo garsusis smuikininkas Gidon Kremer. Maestro itin palankiai atsiliepė apie gerą salės akustiką, Paliesiaus dvare tvyrančią ramybę, leidžiančią susikaupti kūrybai ir rimtiems darbams.

Būna atvejų, kai atlikėjai atvyksta tik koncertui Paliesiaus dvare, garsas apie čia esančią unikalią erdvę, puikią akustiką ir ypatingą publiką pasklidęs jau gana plačiai.