Koncertai

Tik čia, pasiklausę gyvos muzikos, dėl aplinkos išskirtinumo ir garso kokybės, norėsite sugrįžti vėl.

Birželio
23

Pažaislio festivalio koncertas „Vasaros romansai“

Tarptautinis kolektyvas atliks aistringą ir emocingą „Vasaros romansų“ programą.
Plačiau
Pažaislio festivalio koncertas „Vasaros romansai“
Birželio
24

Andrius Žlabys (JAV / Lietuva, fortepijonas)

Birželio 24 dieną, 14 val. kviečiame pasiklausyti visuomet labai laukiamo pianisto Andriaus Žlabio!
Plačiau
Andrius Žlabys (JAV / Lietuva, fortepijonas)
Liepos
1

Pianistas Gintaras Januševičius

Programos pavadinimą „Invictus" („Nenugalimas") G. Januševičius pasiskolino iš 1875 metų Williamo Ernesto Henley poemos, kurios autorius tikėjo, jog kiekvienas esame „likimo valdovas ir savo sielos kapitonas". Šioje programoje atliekami kūriniai yra tarsi simboliai euforijos ir pergalių, atėjusių po ilgų negandų metų. Kaip jau įprasta, G. Januševičius savo klausytojams paruošė ne tik virtuozišką programą, bet ir su kūriniais bei jų autoriais susijusias įkvepiančias istorijas.
Plačiau
Pianistas Gintaras Januševičius
Liepos
6

Ars SummerFest / Karalius Mindaugas

Lietuvos Valstybės šimtmečio bei Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga liepos 6 dieną Ars SummerFest rengia ypatingą dovaną – gražiausių lietuvių kompozitorių kūrinių styginiams instrumentams ir fortepijonui programą.
Plačiau
Ars SummerFest / Karalius Mindaugas
Liepos
13

Ars SummerFest / Anatolijaus Šenderovo kūrybos koncertas

Koncerto atlikėjai - vieni ryškiausių jaunosios kartos lietuvių klasikinės muzikos atlikėjų, kurių atliekama muzika skamba prestižiškiausiose Europos salėse – tai smuikininkė Dalia Dėdinskaitė, violončelininkas Gleb Pyšniak ir pianistė Simona Zajančauskaitė.
Plačiau
Ars SummerFest / Anatolijaus Šenderovo kūrybos koncertas
Liepos
14

Pianistė Guoda Gedvilaitė

Ryškiomis muzikinėmis idėjomis ir išskirtiniu atlikimu pasižyminti pianistė Guoda Gedvilaitė šį kūrinį jau XXI amžiuje liepos 14 dieną atliks Paliesiaus dvare, koncertų salėje „Pasaga“.
Plačiau
Pianistė Guoda Gedvilaitė
Liepos
21

Pianistas Viktoras Paukštelis

Šis pianistas neretai vadinamas unikaliu, nes publikai pateikia dviejų savo talentų - tapybos ir skambinimo fortepijonu - jungtį. Jis sukūrė analogų klasikinėje scenoje neturinčią dviejų meno šakų sintezę.
Plačiau
Pianistas Viktoras Paukštelis
Rugpjūčio
25

Gitaros muzikos olimpo atstovas Juan Manuel Cañizares PASAGOJE

J. M. Cañizares savo absoliučiai išskirtiniu skambėsiu labai žinomas Ispanijoj, Japonijoj ar Pietų Amerikoje, todėl šis koncertas tikra dovana Rytų ir netgi Šiaurės Europai.
Plačiau
Gitaros muzikos olimpo atstovas Juan Manuel Cañizares PASAGOJE
Rugsėjo
12

Džiazo super žvaigždės TORD GUSTAVSEN TRIO

Rugsėjo 12 d. trečiadienį PASAGOJE rinksimės vienintelei ir unikaliai progai išgirsti TORD GUSTAVSEN TRIO!
Plačiau
Džiazo super žvaigždės TORD GUSTAVSEN TRIO

Paliesiaus dvaras – tai vieta, kur šimtmečius klestėjo kultūra ir skleidėsi menas. Restauruotas pasagos formos pastatas su atkurtais stambiais sienų fragmentais ir dengtas moderniu stiklo ir metalo konstrukcijų gaubtu dabar yra dar ir unikali koncertų ir renginių erdvė, kur renkasi muzikos gurmanai.

Salės puošmena – antikvarinis fortepijonas „Steinway Grand“, priklausęs Prūsijos princui Georgui Fridrichui (Georg Friedrich Prinz von Preussen) ir stovėjęs karaliaus rūmų centrinėje administracijoje. Šis kolekcinis instrumentas – tai vienas iš geriausių čipendeilo rokoko stiliaus meistriškumo pavyzdžių (Chippendale furniture style) su garsiomis „Ball&Claw” stiliaus kojomis, visu savo grakštumu ir dizaino išskirtinumu pagamintas XVIII a. stiliumi garsiausio Anglijos meistro Tomo Čipendeilo (Thomas Chippendale).

Koncertų pastatas PASAGA – tai 500 kv. m. erdvė, padalinta į kelias mažesnes sales, tačiau bendros erdvės pojūtis išlieka. Salėse integruota moderni garso ir vaizdo įranga. Pasagos formos akmens mūras sukuria ypatingą akustiką, o patalpos puikiai tinkamos ir muzikos įrašams. Naujojoje erdvėje vyksta koncertai, konferencijos, parodos, pristatymai, edukaciniai užsiėmimai, korporaciniai renginiai, asmeninės šventės.

Paliesiaus dvare skambanti klasikinė muzika dabar jau tapo dvaro vizitine kortele, o PASAGOJE koncertavusių mūsų šalies ir užsienio atlikėjų sąrašas tikrai nenuvilia – visus žavėjo legendinis džiazo atlikėjas norvegas Tord Gustavsen, vienas geriausių  pasaulio F. Chopin kūrinių atlikėjų prancūzas pianistas  J. M. Luisada, Amerikoje dabar gyvenantis charizmatiškasis Andrius Žlabys, vienas garsiausių Lenkijos pianistų Jan Krzysztof Broja, klasikinės muzikos virtuozai, tarptautinis „Potsdamo trio” ansamblis, kuriam vadovauja Kanadoje gyvenantis mūsų tautietis smuikininkas  Atis Bankas, žavingoji pianistė, dabar Vokietijoje gyvenanti Guoda Gedvilaitė, violončelininkas A. Ramm iš Rusijos ir daugybė kitų pasaulinio garso atlikėjų. PASAGOS koncerto salės scenoje koncertavo ir maestro V. Noreika, ir pianistai P. Geniušas, G. Alekna, H. Papadopoulos… Paliesiaus dvare savo muzikinį kūrinį įrašinėjo garsusis smuikininkas Gidon Kremer. Maestro itin palankiai atsiliepė apie gerą salės akustiką, Paliesiaus dvare tvyrančią ramybę, leidžiančią susikaupti kūrybai ir rimtiems darbams.

Būna atvejų, kai atlikėjai atvyksta tik koncertui Paliesiaus dvare, garsas apie čia esančią unikalią erdvę, puikią akustiką ir ypatingą publiką pasklidęs jau gana plačiai.