Pagrindinis > Veiklos > Garso įrašų studija

Garso įrašų studija

Paliesiaus dvaro garso įrašų studija yra puiki akustinė erdvė Jūsų kūrybiniams sumanymams įgyvendinti.

Įrašų studija yra bendras dvaro ir įmonės „Baltic Mobile Recordings“ projektas. Netradicinės, pasagos formos Paliesiaus dvaro koncertų salė labai tinka įrašams: salė pasižymi unikalia akustika, kurios savybes išryškina akmens, stiklo ir medžio konstrukcijos. Studijoje dirba itin talentingi garso režisieriai Aleksandra ir Vilius Kerai, kurie keliskart buvo nominuoti „Grammy“ apdovanojimui.

Čia muziką įrašė ne viena muzikos įžymybė: pianistė Mūza Rubackytė, pianistas Lucas Debargue, „Kremerata Baltica“ orkestras ir kiti. Studijoje albumą įrašęs garsusis smuikininkas Gidon Kremer negailėjo komplimentų puikiai darbo aplinkai ir salės akustikai.

Muzikos įrašų studijoje galime priimti ir pavienius atlikėjus, ir gausesnio sąstato kolektyvus: ansamblius, chorus ir pan. Dvaras gali tapti ne tik puikia Jūsų kūrybos rezidencija, bet ir gero poilsio vieta. Juk Paliesiaus dvaro didžiausia vertybė – gamta ir ramybė. Atvykę galėsite čia nakvoti, mėgautis maistu restorane ir kvapniomis kepyklėlės bandelėmis. Jums beliks pasirūpinti tik muzika!