Restoranas

Tarp istoriją menančių salių įsikūręs Paliesiaus dvaro restoranas ramus, kaip ir dvarą supanti gamta. Jis tykiai kviečia užeiti, pasijusti kaip namie. Čia kiekvienas gali rasti atgaivą – ir taip pat naujus pojūčius.

Kaip ir dera gamtą mylintiesiems, dvaro virtuvėje mes naudojame kuo daugiau vietos ūkiuose užaugintų produktų, patiekalus gardiname ir puošiame apylinkių pievose surinktomis žolelėmis. Gaminame rūpindamiesi jūsų sveikata – ir laime. Čia rasite ir žuvų, ir mėsos, ir augalinių patiekalų.

Restorane yra kelios skirtingų dydžių salės. Visos aplinkos sukurtos taip, kad galėtumėte mėgautis maistu, draugija ir ramybe, o „Pasagos“ salėje taip pat galite grožėtis ir gamtos vaizdais. Vasarą restorane veikia net dvi terasos – viena netoli ledaunės, parke po šimtamečiais ąžuolais, o kita prie Prižiūrėtojo namo. Bet galbūt norėtumėte gardžiuotis maistu dar arčiau gamtos, visiškai savo išsirinktoje vietoje? Puiki idėja – galite pasiimti maistą išsinešimui!

Kviečiame vakariene pagardinti savo muzikinius potyrius po koncerto, švęsti mažas ir dideles šventes ar paprasčiausiai užsukti išalkus.

Jumis bus pasirūpinta.