Pagrindinis > Veiklos > Poilsis

Poilsio paslaugos

Manoma, kad žodis SPA kilęs iš Romos laikų, imperatoriaus Nerono žodžių „Sanitas per aqua“ (lot. sveikata per vandenį). Žmonės tikėjo, kad vanduo turi gydomųjų ir sveikatinamųjų galių. Vanduo padeda puoselėti grožį, ramina, gaivina odą. Todėl ir Paliesiaus dvare tarp šimtamečių skliautų įkūrėme atgaivos oazę – Mažąjį SPA su burbuliniu baseinėliu.

Burbulinis baseinėlis

Kviečiame atsipalaiduoti tarp istoriją menančių sienų įkurtame burbuliniame baseinėlyje – juk tokį rasi ne kiekvieną dieną. Čia galite atgauti jėgas kartu su šeima ar nedidelėje draugų kompanijoje, mėgaujantis ne tik sūkuriuojančiu vandeniu, bet ir muzika, arbata, aromaterapija.

PLAČIAU

Burbulinis baseinėlis (iki 6 asm.)* iki 90 min. 180 €
Papildoma valanda SPA (pratęsiant buvimo laiką) 30–60 min. 50 €
Papildomas svečias, prisijungiantis prie užsakytos SPA paslaugos / asmeniui* 35 €

*Į kainą įskaičiuoti chalatai, rankšluosčiai, šlepetės, žolelių arbata

Pirtis

Šalia Paliesiaus dvaro, miško papėdėje, yra įsikūrusi balto dūmo garinė pirtelė – kad miegas būtų saldesnis, siūlome Jums pirtelėje pasikaitinti ir išsiplakti kvepiančiomis vantomis. Tai tiesiog tobulas vakaro ritualas.

PLAČIAU

Pirtis (iki 6 asm.)* iki 90 min. 140 €
Papildoma valanda pirtyje (pratęsiant buvimo laiką) 30–60 min. 30 €
Papildomas svečias, prisijungiantis prie užsakytos pirties paslaugos / asm.* 25 €
Papildoma vanta 7 €

*Į kainą įskaičiuoti rankšluosčiai, šlepetės, žolelių arbata

Atgaivinantys ir grąžinantys jėgas masažai

Masažai buvo žinomi jau gilioje senovėje, populiarūs jie ir šiandien. Daugelis žmonių masažus sieja su atsipalaidavimu – ir jie teisūs. Masažai tikrai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina stresą, nuovargį. Tačiau jie labai naudingi sveikatai ir kitais aspektais: masažai stimuliuoja kraujo apytaką, stiprina audinių elastingumą ir sąnarių patvarumą, palaiko odos jaunatviškumą. Tai ir prevencinė sveikatos gerinimo, ir gydančioji priemonė. Todėl Paliesiaus dvare taip pat kviečiame pasidžiaugti masažais: viso kūno, nugaros pečių juostos, kojų. Tereiks atsipalaiduoti ir pajusti magišką poveikį…

PLAČIAU

Nugaros pečių juostos masažas iki 45 min. 55 €
Viso kūno masažas iki 60 min. 72 €
Rankų masažas iki 30 min. 40 €
Kojų masažas iki 30 min. 40 €

 

Aktyvus poilsis

Paliesiuje galite ne tik atsipalaiduoti visiškoje ramybėje, bet ilsėtis ir aktyviai, gamtos apsuptyje. Aktyvus poilsis naudingas visiems – o ypač rekomenduojamas dirbantiems protinį darbą, kadangi kūnas mankštinasi, o smegenys turi progą pailsėti. Ir net ramus buvimas gamtoje atneša daug naudos: stabilizuojasi emocinė būsena, skatinamas pozityvus mąstymas, kūrybingumas, gerėja miego kokybė ir net imuninė sistema! Paliesiaus apylinkes galite lankyti ir pėsčiomis, ir dviračiais, ir automobiliu.

 

Pažintiniai takai pasivaikščiojimui. Šie takai visai arti dvaro, tiesiog ranka pasiekiami ir yra puikus pasirinkimas norint artimiau susipažinti su Paliesiaus dvaro gamta. Parke, kur kuždasi šimtamečiai medžiai, takai padengti specialia, vaikščiojimui patogia danga, yra daug įrengtų poilsio vietų. Bendras pasivaikščiojimui skirtų takų ilgis parke – apie 1 250 metrų.

O jeigu esate pasiryžę didesniam iššūkiui, kviečiame pasivaikščioti šalia dvaro plytinčiame miške, kur yra net trys skirtingų atstumų pažintiniai takai: 8 km, 5 km ir 2,3 km. Takus įveikti galite vadovaudamiesi nuorodomis arba naudodamiesi orientavimosi žemėlapiu.

 

Pažintinių takų žemėlapis

 

Keliaukime dviračiais. Taip pat kviečiame dvare išsinuomoti dviračius ir šitaip patyrinėti daugiau apylinkių, kartu ir pasportuojant, ir pasigėrint kelionėje atsiveriančiais vaizdais. Pasiūlysime dviračių maršrutus per Mielagėnus, Mėčionių kaimą ir daug kitų įspūdingų gamtos ir kultūros objektų – kurie iš Paliesiaus dviračiais lengvai pasiekiami!

 

Dviračių maršrutai

 

Daug lankytinų vietų keliaujantiems automobiliu. Jeigu keliausite automobiliu, turite puikias galimybes giliau pažinti Nalšios žemę, istorines aukštaičių genties žemes, ežerų ir miškų kraštą. Šios Rytų Lietuvos žemės mažai žinomos, bet čia atrasite daug kultūrinių ir gamtinių objektų, nuo etnografinių kaimų ir architektūrinių paminklų iki vaizdingų piliakalnių.

 

Lankytinos vietos šalia Paliesiaus