Pagrindinis > Veiklos > Krautuvėlė „Laukinės žąsys“

Krautuvėlė „Laukinės žąsys“

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

Belaukdami išskirtinio stiliaus mėgėjų, krautuvėlėje tykiai šlama švedų dizainerės „Ewa i Walla“ drabužiai, suderinantys sena ir nauja, natūralaus ir tvaraus grožio. Vertinantiems kokybę akį taip pat patrauks iš žaliosios Toskanos atvykę „Uashmama“ plaunamo popieriaus krepšiai, rankinės ir kuprinės. O „Libeco“ lino gaminiai atkeliavo iš dar 1858 m. pradėto belgų šeimos verslo, kuris saugo šimtametes audimo amato tradicijas ir garsėja viena tvariausių produkcijų pasaulyje.

Pamatysite ir vienetinių rankų darbo puodelių – keramikės Rūtos Palaimaitės autorinių darbų, nežiestų, bet lipdytų, išdegtų aukšto degimo krosnyje, todėl itin atsparių dūžiams. Galėsite pasidabinti autoriniais Lietuvos ir Izraelio juvelyrų darbais – tokių papuošalų neturės niekas kitas! Pasilenkę prie kvepalų lentynos pasijusite tarsi Paryžiuje: čia laukia „Isabey“ kvepalai, kurių istorija prasidėjo 1924 m. įkurtoje Paryžiaus retų esencijų ir kvepalų kompanijoje ir kurie iki šiol žavi kvepalų gerbėjus visame pasaulyje… Krautuvėlėje taip pat rasite tapybos darbų, antikvarinių prekių ir dar daug, daug įdomybių.

Kviečiame apsilankyti tiek krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ dvare,
tiek mūsų el. parduotuvėje!