Grąžinimo sąlygos

Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti https://paliesiausdvaras.lt/ sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti užsakytas ir nusipirktas prekes, turi apie tai aiškiai informuoti Pardavėją paštu arba el. paštu per 14 dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos ir ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos perduoti Pardavėjui prekes nustatyta tvarka.

Jei Pirkėjas atsisako prekės pirkimo–pardavimo sutarties ir grąžina prekes, sumokėta pinigų suma Pirkėjui grąžinama:

  • jeigu už prekes Pirkėjas atsiskaitė išankstiniu bankiniu pavedimu arba per Pirkėjo naudojamą elektroninės bankininkystės sistemą, pinigai grąžinami pervedant sumokėtą sumą į Pirkėjo (mokėtojo už prekes) sąskaitą per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių grąžinimo dienos;

Grąžinant prekes būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą (jos numerį) arba kasos aparato kvitą, arba kitą Prekės pirkimą̨-pardavimą̨ patvirtinantį dokumentą̨ (pvz.: mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą) ir užsakymo numerį. Prekių grąžinimo sąlygos derinamos individualiai el. paštu koncertai@paliesiausdvaras.lt arba info@paliesiausdvaras.lt arba tel. Nr. +370 626 82 760

 

Ar galima grąžinti bilietus? 

Bilietus grąžinti galima tik tuo atveju, jei renginys buvo atšauktas arba pasikeitė pasirodymo data ar vieta, arba su renginio organizatoriaus sutikimu.

Bilietai grąžinami susisiekus su renginio organizatoriumi el. paštu koncertai@paliesiausdvaras.lt.

Pinigai už bilietus išskirtiniais atvejais gali būti grąžinami, jei bilietų platintojui renginio organizatorius suteikia tokį įgaliojimą (iškilus nesklandumams ir (arba) atsiradus pretenzijoms kreipkitės į renginio administratorių).

Kilus klausimams dėl bilietų grąžinimo, susisiekite su Paliesiaus dvaro klientų aptarnavimo centru telefonu +370 626 82 760 (darbo valandomis).

 

Norite grąžinti bilietus į atšauktą ar neįvykusį koncertą?

Visą informaciją apie atšauktus ar nukeltus renginius galite rasti svetainėje www.paliesiausdvaras.lt;

Jeigu kyla nesklandumų grąžinant bilietus, rašykite mums el. paštu koncertai@paliesiausdvaras.lt, nurodydami savo bilietų numerį (-ius), vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį. Pinigus už bilietus grąžinsime į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo duomenų pateikimo.

Atšaukus ar perkėlus renginį, organizatorius įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus, bet gali Pirkėjui pateikti įvairius pasiūlymus (pvz., kito renginio bilietus ar pan.), tačiau Pirkėjas pats apsisprendžia, kuris variantas jam tinkamiausiais.

Pirkėjas visais atvejais turės teises, kylančias iš nekokybiškos Prekės pardavimo, kurias numato Lietuvos Respublikos teisės aktai.