Pagrindinis > Naujienos > Vilniaus muzikos mėgėjų orkestras kviečia į kovo 23 d. koncertą „Lemtingas susitikimas“ Paliesiaus dvare!

Vilniaus muzikos mėgėjų orkestras kviečia į kovo 23 d. koncertą „Lemtingas susitikimas“ Paliesiaus dvare!

Sunku išvardyti visus iškiliausius orkestrus ir muzikantus Europoje, Azijoje ir JAV, su kuriais koncertavo Martynas Švėgžda von Bekker, taip pat žinomas kaip kultūros ginklanešys, dėstantis, inicijavęs tarptautinę tarpdisciplininę keliaujančią Alternatyvių menų akademiją, leidžiantis muzikos įrašus, pats kuriantis. O Jonas Tankevičius su Čiurlionio kvartetu griežia pirmuoju smuiku nuo 1996 metų, dalyvavo visuose žymiausiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose, pasižymėjo pasaulinėje parodoje „EXPO 2005“ Japonijoje ir MIDEM 2005 mugėje Prancūzijoje. Nors šiuos du įtaigumu ir subtilumu pasižyminčius muzikus sieja ilgametė draugystė, scenoje jie susitiks pirmą kartą. Simboliška, kad šiam kūrybiniam tandemui akompanuos Vilniaus muzikos mėgėjų orkestras, vienintelis toks kolektyvas Lietuvoje: kadaise su senelio Povilo Bekerio įkurtu orkestru jaunasis Martynas pradėjo savo muzikinę solisto karjerą, o Čiurlionio kvarteto primarijus Jonas Tankevičius yra vienas artimiausių orkestro bičiulių pastarąjį dešimtmetį.

Kruopščiai parinktoje ir romantine dvasia dvelkiančioje programoje skambės dar Lietuvoje negirdėti kūriniai bei rečiau atliekami smuiko muzikos perlai, todėl ypatingas vakaras muzikos gurmanams garantuotas.

 

 

Plačiau: 03.23 | „Lemtingas susitikimas“