Pagrindinis > Naujienos > VASAROS DOVANOS PALIESIAUS DVARE

VASAROS DOVANOS PALIESIAUS DVARE

Prasideda vasara. Kiekvienas iš mūsų turime savo planų šiam išskirtiniam metų laikui, tačiau dažniausiai jį siejame su kelionėmis, naujomis pažintimis ir įspūdžiais. Paliesiaus dvaras savo svečius vasarą kviečia rinktis aktyvų poilsį ir pramogas. Norite išmokti orientavimosi sporto paslapčių? Atvykite į dvarą ir mes supažindinsime ir suaugusius, ir vaikus su žemėlapiu, sportinio žemėlapio specialiais sutartiniais ženklais, kompasu ir kitomis orientacininkų gudrybėmis. Galėsite pirmąją orientavimosi sporto trasą su tikru sportiniu žemėlapiu įveikti dvaro parke, o paskui jau pakviesime ir į netoliese esantį mišką – didžiulis džiaugsmas planuoti savo kelią iki kontrolinio punkto, patirti malonumą įveikus trasą.

Be to, perpratę žemėlapį, išmokę jį „skaityti“, lyg ir išmoksite dar vienos kalbos – žinosite, kaip žymimi keliukai, laukymės, pelkės, kalneliai ar daubos. Mėgstantiems pasivaikščiojimus, pasiūlysime mūsų įrengtą pažintinį sveikatingumo taką miške. Savo kelio ilgumą pasirinksite pagal nuotaiką ir fizinį pasirengimą: esame parengę 2,3 km, 4,9 km ir 8 km trasas. Žygeiviai keliaudami ras poilsio salas, čia įrengtus suolelius ir improvizuotus treniruoklius. Taku galime eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiais, galima į pagalbą pasiimti šiaurietiško ėjimo lazdas.

Aktyvi diena – taip pavadinome visos dienos sveikatinimo programą, kurios metu numatytas ir sportas, ir edukacinė programa. Teiraukitės ir atsiųsime išsamią informaciją. Apsistojusiems poilsiui Paliesiaus dvare turizmo mėgėjams turime puikių pasiūlymų pasižvalgyti po dvaro apylinkes. Visuomet rekomenduojame apsilankyti Mielagėnų miestelyje ir bažnyčioje, kuri tiesiogiai susijusi su dvaru – buvę dvaro savininkai Kublickiai yra bažnyčios fundatoriai. Netoliese esantis Mėčionių kaimas, Kukutėliai, Kačėniškės piliakalnis, aplink esantys apžvalgos bokštai ir Sirvėtos regioninio parko lobiai nudžiugina ir nustebina daugelį čia apsilankiusiųjų.

Tad džiaukimės vasara kartu. Laukiame Jūsų Paliesiaus dvare, kur rasite nakvynę jaukiuose kambariuose, puikų mūsų restorano maistą, nuostabių koncertų ir pramogų pagal savo norą. O vasara yra puikus metas panaktinėti, susirengti naktinį žygį mūsų dviračiais, kuriais dvaro svečiai naudojasi nemokamai.