Pagrindinis > Apie mus skelbia > Paliesiaus dvaro PASAGOS akustiką vertina geriausieji

Paliesiaus dvaro PASAGOS akustiką vertina geriausieji

Paliesiaus dvaro koncertų salė PASAGA pasaulyje vis labiau garsėja savo unikalia akustika, vis daugiau tarptautinio garso atlikėjų renkasi šią ramybe pulsuojančią vietą ne tik koncertams, bet ir įrašams, kurie vėliau tampa nuostabiais muzikos albumais.

Kompozitoriaus Mieczysław Weinberg 24 preliudus vienai garsiausių klasikinės muzikos įrašų kompanijų Accentus Music“ įrašęs garsus smuikininkas Gidon Kremer negailėjo komplimentų puikiai darbo aplinkai, salės akustikai ir bendrai atmosferai. Šį garso įrašą puikiai įvertino ir garsiausias pasaulyje klasikinės muzikos žurnalas GRAMOPHONE ( virtuali versija čia ).

 

Šiais metais kovo mėnesį į dvarą atvyko ir patys „Accentus Music“ vadovai – savo naujausiems įrašams su kylančia super žvaigžde, kinų pianistu Yunjie Chen, pasirinko koncertų salės PASAGA erdves.

Labai laukiame ir trečiojo „Accentus Music“ įrašo, kurį šių metų vasario mėnesį maestro Gidon Kremer kartu su Kremerata Baltica ir vienas ryškiausių pianistų Lucas Debargue įrašė Paliesiaus dvaro Pasagos salėje!

 

„Accentus Music“ yra pasaulyje pirmaujanti muzikos įrašų kompanija, kuri specializuojasi tarptautinių koncertų, operų ir baleto garso ir vaizdo įrašų gamyboje. Kompanija taip pat leidžia trumpametražius su muzika susijusius dokumentinius filmus, kuriuose kalbama apie politiką ir visuomenę kultūriniame kontekste, taip pat pristatomi menininkų kino portretai. „Accentus Music“ 2010 m. įsikūrė Leipcige ir šiandien ši kompanija yra viena pirmaujančių garso ir vaizdo gamybos įmonių klasikinės muzikos pasaulyje.

 

Esame ypač dėkingi Viliui Kerui iš Baltic Mobile Recordings už preciziškai atliktus aukščiausio lygio įrašus.

 

Norėdami įsigyti Paliesiaus dvaro PASAGOS įrašų, kreipkitės į Parduotuvėlę!