Pagrindinis > Naujienos > METAS Į LAUKO TERASĄ

METAS Į LAUKO TERASĄ

Šiluma atveria naujas erdves, kuriose galime mėgautis maloniu bendravimu, gražiais gamtos vaizdais ir gardžiu maistu. Žinoma, kad kalbame apie dvaro lauko terasą, kurią mūsų svečiai itin mėgsta, nes čia gali arti pajausti supančios gamtos grožį ir tą ramybę, apie kurią nuolat kalbame pasakodami apie Paliesiaus dvarą.

Lauko terasa atveria daug malonumų – iš čia žvilgsnis gali nubėgti tolyn į pievą, kur vinguriuoja upelis, arba dar toliau – į nuostabią meldais ir nendrėmis išsipuošusią pelkę, tikrą mūsų pasididžiavimą. Tad kas gali būti geriau, kaip gurkšnoti kavą ar arbatą, mėgautis naminiais braškiniai ar kitokių uogų ledais, šnekučiuotis apie artėjančias atostogas, dalintis tolimų ir artimų kelionių planais, ilsėtis ir įkvėpti gaivaus oro.

Terasa – puiki vieta ir nedideliam draugų susibūrimui prie puodelio arbatos, ir pietums ar vakarienei. Atnaujintas dvaro restorano meniu laukia Jūsų – mėgaukitės maistu ir bendravimu. Be to, visas dvaro parkas dabar tampa lauko kavine ar restoranu, nes jaukiai po medžiais esantys staleliai kantriai lauks Jūsų, kol sugrįšite pasivažinėję dviračiais po apylinkes. O tada jau galima paragauti panakotos, ypatingo skonio dvaro šeimininkių keptų pyragų ar gaivių salotų. Ragaukite, ilsėkitės ir mėgaukitės.