Pagrindinis > Naujienos > Kovo 22 d. Paliesiaus dvare – pirmasis legendinio dainininko, kontratenoro Gérard Lesne ir barokinio ansamblio „Le Concert Universel” pasirodymas Baltijos šalyse!

Kovo 22 d. Paliesiaus dvare – pirmasis legendinio dainininko, kontratenoro Gérard Lesne ir barokinio ansamblio „Le Concert Universel” pasirodymas Baltijos šalyse!

Kontratenoras apskritai yra labai retas balso tipas ir pats aukščiausias iš vyrų operinių balsų – be to, G. Lesne yra apdovanotas balsu, kurio viršutinis registras ryškus, o galingas žemasis registras pasižymi ypatingu švelnumu, kurį daugelis dainininkų pasiekia tik po ilgų sunkaus darbo metų. Nors muzikinę karjerą pradėjo kaip roko dainininkas, dabar G. Lesne yra vienas svarbiausių senovinės muzikos atlikėjų visame pasaulyje, laukiamas garsiausiose salėse, išleidęs virš 70 puikiai įvertintų ir apdovanotų albumų, gavęs garbingą Prancūzijos meno ir literatūros kavalieriaus ordiną. Kartu su ansamblio „Le Concert Universel” įkūrėja, smuikininke Juliette Roumailhac, jis Paliesiaus publikai paruošė ypatingą programą, tad kviečiame nepraleisti šio neeilinio pasirodymo!

 Žymiojo kontratenoro Gérard Lesne ir smuikininkės, ansamblio „Le Concert Universel“ įkūrėjos Juliette Roumailhac sukurta programa gimė iš džiaugsmo, susitikus ir žmonėms, ir menui. Ji sumanyta kaip knyga, kurios kiekvienas atverstas puslapis kelia nuostabą, leidžia atrasti kiekvieno žmogaus gyvenimo centre esančią meno kvintesenciją. Ši muzika – tarsi sugrįžimas prie esminių dalykų, dalijimasis grožio paprastumu ir kūrybine energija.

Skambės balsas, paliečiantis pačią mūsų esybės gelmę, virpesiai, nuaidintys knygos puslapiais, išaustais iš vokalinių ir instrumentinių kūrinių, gija, kurios vidinė dinamika niekad nenutrūksta ir kurioje kaitaliojasi gylys, meditacija ir džiaugsmas. Kruopščiai parengta programa tarsi gyvenimo siūlas įsups į emocijų ir muzikinio spindesio kupiną vakarą, garsus į bendrą melodiją subtiliai pinant Gérard Lesne ir ansambliui „Le Concert Universel“.

 

Plačiau: 03.22 | Gérard Lesne & Le Concert Universel: „Kvintesencija“