Pagrindinis > Naujienos > VAIŠINKITĖS GAMTOS APSUPTYJE

VAIŠINKITĖS GAMTOS APSUPTYJE

Restoranas gamtoje – taip trumpai galime apibūdinti Paliesiaus dvare esantį restoraną, nes dvaras yra ramios, šiam kraštui būdingos gamtos apsuptyje.

Tad mėgstantys gamtą, jaukią ir ramią aplinką, išskirtines erdves ir gurmanišką maistą tikrai nenusivils pasirinkę poilsiui viešnagę ir pietus ar vakarienę Paliesiaus dvare. Ši vieta itin tinkama asmeninėms šveNtėms, vestuvėms. Gamtos priEglobstyje įsikūrusiame dvare veikia restoranas, kuris garsėja gurmaniškais patiekalais, suteikia lankytojams galimybę vaišintis didžiojoje PASAGOS salėje, ŽIDINIO salėje arba jaukioje lauko terasoje. Gamtos mylėtojai gali užkąsti tiesiog dvaro parke, medžių pavėsyje, kur irgi stovi svečiams skirti staleliai.

Paliesiaus dvaro svečiai mėgaujasi patiekalais, kurie yra ruošiami laikantis natūralumo principų, dažniausiai tam naudojami aplinkinių ūkių produktai. Atvykę į Paliesiaus dvarą visuomet būsite maloniai nustebinti – restorano meniu nuolat pasipildo ypatingais patiekalais, tad galėsite rinktis (reikia užsakyti iš anksto tel. 8 626 82 760 arba info@paliesiausdvaras.lt) ir iš tradicinių patiekalų, ir tik aukštaičių virtuvės valgių, ir iš specialių pagal dvaro receptus sukurtų patiekalų. Stengiamės, kad Paliesiaus dvaro restorano virtuvė išpildytų net pačių didžiausių gurmanų lūkesčius.

Nuotraukose gegužės koncertų meniu patiekalai: