Paliesiaus restorane rūpinamės Jūsų sveikata, maisto gamybai naudojame aplinkinių ūkių produktus. Restorane aplinka sukurta taip, kad kiekvienas joje rastų atgaivą, ramybę ir patirtų naujus pojūčius. Restorane patiekalų ras ir nevalgantys mėsos.


MENIU RASITE ŽEMIAU

Restorane aplinka sukurta taip, kad kiekvienas joje rastų atgaivą, ramybę ir patirtų naujus pojūčius.


Paliesiaus dvaro svečius aptarnausime tik su galimybių pasais ir kitais dokumentais, įrodančiais vakcinacijos, persirgimo ar atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato faktą.

2021.10.09 | Aludarystės kultūros diena Paliesiaus dvare. Svečiuose modernaus alaus darykla „Sakiškės brewery“

Renginio metu išgirsite alaus stilių atsiradimo istorijas ir praktiškai patirsite jų įvairovę.

„Sakiškės brewery“ – modernaus kraftinio alaus mikrobravoras įkurtas 2015 m. Meilė ir aistra šiame bravore kuria alų, kurio laukia nuolatiniai gerbėjai ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių, – didžioji dalis gaminamo alaus iškeliauja į kitas šalis. Mikrobravoras per 6-is savo veiklos metus 4 kartus alaus gurmanų yra išrinktas geriausiu Lietuvos alaus gamintoju, gaminančiu aukščiausios kokybės produkciją. Bravoro vizijoje – modernus alus. Skonis – svarbiau už tradicijas. Jei žmogus paragavęs Sakiškių alaus maloniai nustemba, aludaris mano, kad jam pavyko. Noras nustebinti alaus mėgėją bravorui yra aukščiau visko. Sakiškių alus – nefiltruotas, nepasterizuotas.

Laukiame Jūsų!

Būtina išankstinė registracija!
Plačiau

 

Šis Meniu negalioja koncertų dienomis! Koncertinį Meniu galite peržiūrėti informacijoje prie koncerto aprašymo.

Paliesiaus dvaro restorane atrasite įkvepiančių skonių! Maistą, desertus bei kavą tiekiame išsinešimui, tad jais galėsite mėgautis namuose arba Paliesiaus dvaro parke, gamtos apsuptyje, prie stalelio.

Nekantriai laukiame Jūsų!

Užsisakykite Paliesiaus dvaro kepinius bei desertus, o mes juos pristatysime tiesiai į Jūsų namus.

 KEPINIAI.

Paskambinkite +370 626 82 760
arba
Parašykite Siųsti užklausą