Pagrindinis > Naujienos > Turime nuostabių žinių – birželio 11 d. į Paliesių sugrįš Christian Frattima ir Paliesiaus dvaro konsortas!

Turime nuostabių žinių – birželio 11 d. į Paliesių sugrįš Christian Frattima ir Paliesiaus dvaro konsortas!

Birželio 11 d. tęsime stebuklingą Paliesiaus dvaro tradiciją – pasitinkant vasarą į Paliesiaus dvarą sugrįš nuostabusis Christian Frattima ir Paliesiaus dvaro konsortas.

Praeitais metais vykusi „Naujametinė barokinė fejerija” nepaliko abejingų. Šventės meno vadovas Christian Frattima renginio dalyviams dovanojo gausybę malonių staigmenų ir akimirkų. Šventės metu pirmą kartą Lietuvoje pristatytas dokumentinis filmas ,,Retorika ir afektai‘‘ (aut. Ch. Frattima), svečiai mėgavosi barokinio laikotarpio Italijos ir LDK patiekalais bei delikatesais, susipažino su jų istorija bei mėgavosi nuostabia muzika.. Kelios akimirkos iš „Naujametinės barokinės fejerijos”

 

Šįkart, birželio 11 d., Christian Frattima vadovaujamas Paliesiaus dvaro konsortas, sopranas Serena Farnocchia (Italija) bei kontraltas Mae Hayashi (Japonija) sugrįš į Paliesių stebuklingam pasimatymui, pasitinkant vasarą. Renginio meno vadovas Jus pakvies į gurmanišką, gastronominę ir meninę kelionę po senovės Romą…

Plačiau