Pagrindinis > Naujienos > Turime nuostabią naujieną: rugpjūčio 19 d. į Paliesiaus dvarą atvyksta vienas geriausių šiuolaikinių pianistų – Benjamin Grosvenor!

Turime nuostabią naujieną: rugpjūčio 19 d. į Paliesiaus dvarą atvyksta vienas geriausių šiuolaikinių pianistų – Benjamin Grosvenor!

Turime nuostabią naujieną – ilgai lauktas fortepijono virtuozo Benjamin Grosvenor koncertas Paliesiaus dvare įvyks 2023 m. rugpjūčio 19 d.! Fortepijono aristokratu vadinamas atlikėjas yra laikomas vienu geriausių šiuolaikinių pianistų – ir tai pats pirmasis jo koncertas Lietuvoje!

 

„Visa, ką Grosvenoras paliečia, tampa auksu,” – „Classical Source“

Britų pianistas Benjamin Grosvenor žavi savo audringais pasirodymais, išskirtine muzikine intuicija ir įžvalgiomis interpretacijomis. Jis laikomas vienu svarbiausių Jungtinės Karalystės pianistų per pastaruosius kelis dešimtmečius.

Atlikėjas šį sezoną koncertuoja penkiuose žemynuose: svarbu paminėti turą su Londono filharmonijos orkestru, koncertus su KBS simfoniniu orkestru, Šv. Luko orkestru „Carnegie Hall“ salėje, pasirodymus su Prahos radijo, San Diego, Birmingamo miesto simfoniniu orkestrais, „Hallé”, Oklando filharmonijos, Karališkuoju Škotijos nacionaliniu orkestrais ir Liono orkestru su Leonardu Slatkinu. Jis yra „The Sage Gateshead“ centro „Menininkas dėmesio centre“ ir šį sezoną su Filharmonijos orkestru atliks tris projektus, įskaitant F. Chopino koncertus fortepijonui ir L. van Beethoveno trigubą koncertą.

Kaip rečitalistas, B. Grosvenor debiutuos Liuksemburgo filharmonijoje, Maince, dalyvaudamas SWR2 „Internationale Pianisten“ cikle, ir Oldenburge. Jis taip pat koncertuos Eliziejaus laukų teatre, „Wigmore Hall“ salėje, „Sage Gateshead“, Kenedžio centre Vašingtone, „92 Street Y“ centre, Mineapolio F. Chopino draugijoje ir leisis į gastroles po Lotynų Ameriką, kurių metu grįš į San Paulą ir Montevidėjų. Pianistas yra aistringas kamerinės muzikos atlikėjas ir nuolat bendradarbiauja su tokiais muzikantais kaip Hyeyoon Park, Timothy Ridout, Kian Soltani, su kuriais pasirodys Kelno filharmonijoje, ir Doric styginių kvartetu, su kuriuo 2023 m. pavasarį vyks į gastroles JAV, įskaitant Bostoną, San Franciską ir Čikagą.

Jau rugpjūčio 19 d. turėsite progą pirmąsyk Lietuvoje gyvai išgirsti šią Jungtinės Karalystės sensaciją!

 

 

 

Plačiau: 08.19 | Benjamin Grosvenor (fortepijonas, Jungtinė Karalystė)

 

Pasiklausyti: