Pagrindinis > Be kategorijos > Tenoras Donato Ravini kviečia į 05.27 koncertą „Prisimenant Luciano Pavarotti“ Paliesiaus dvare!

Tenoras Donato Ravini kviečia į 05.27 koncertą „Prisimenant Luciano Pavarotti“ Paliesiaus dvare!

Donato Ravini Lietuvoje koncertuoja nuo 2015 metų. Stebuklų kupiną, nenuspėjamą klasikinės muzikos ir meno pasaulį jam atvėrė vidurinės mokyklos mokytojai, kurie buvo saleziečių vienuoliai. Čia jis pradėjo dainuoti mokyklos chore, kartu su bendraklasiais lankėsi meno parodose, ir visam gyvenimui suprato, kad meno grožis yra svarbus žmogaus sielai.

Kartą apsilankęs muzikos prekių parduotuvėje ir besirinkdamas gitarą, uždainavo, o pardavėjas, kuris buvo operos baritonas, jam sušuko „tu gali dainuoti operą, turi tenoro balsą!” Donato susirado mokytoją ir pradėjo mokytis dainuoti belcanto.

Koncerte Paliesiaus dvare tenoras atliks itališkų klasikinių ir neapolietiškų dainų repertuarą, jam akompanuos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro koncertmeisterė pianistė Lina Giedraitytė. Lina buvo ilgametė Virgilijaus Noreikos partnerė, dalyvauja teatro pastatymuose, koncertuose ir festivaliuose.

Plačiau: 05.27 | Prisimenant Luciano Pavarotti: Donato Ravini (tenoras, Italija), Lina Giedraitytė (fortepijonas, Lietuva)