Pagrindinis > Naujienos > ŠVĘSKIME VALSTYBĖS DIENĄ PALIESIAUS DVARE – Renginiai numatyti liepos 6-8 dienomis!

ŠVĘSKIME VALSTYBĖS DIENĄ PALIESIAUS DVARE – Renginiai numatyti liepos 6-8 dienomis!

Renginiai numatyti liepos 6-8 dienomis!

Kviečiame Valstybės dieną, liepos 6-ąją, ir visą ilgąjį savaitgalį švęsti ir pramogauti Paliesiaus dvare (Ignalinos r.). Nakvynei (su pusryčiais) šiomis dienomis taikoma net 30 proc. nuolaida.

Liepos 6-osios popietę pakviesime degustuoti aukštaitiškų patiekalų, o vakare laukia nuostabus koncertas „Karalius Mindaugas” – Lietuvos ir užsienio muzikantai atliks gražiausių lietuvių kompozitorių kūrinių styginiams instrumentams ir fortepijonui programą. Žinoma, 21 val. visi kartu giedosime Lietuvos himną, mėgausimės gamtos grožiu ir ramybe.

Kita diena, liepos 7-oji, bus skirta pažinčiai su Nalšia – seniausia baltų žeme. Keliausime. Mūsų maršrutas drieksis per gražiausias šio krašto vietas, o pagrindinis tikslas – pabuvoti ant Lietuvos sienos. Juk vis tik švęsime Valstybės šventę! Adutiškio pasienio užkardoje pasieniečiai mus  supažindins, kaip saugoma siena, matysime kinologų pasirodymą.

Grįžę į dvarą nenuobodžiausime ir daug nepoilsiausime. Papietavę leisimės į smagią iškylą baidarėmis Kančioginos upe nuo Krikonių kaimo (beje, čia gyveno ir Paliesaus dvaro šeimininkai Kublickiai, su šia vieta susijęs ir dailininko Vincento Smakausko gyvenimas. Grįžus laukia vakarienė ir kino filmas prie puodelio arbatos.

Liepos 8-ąją pramogausime dvare, o paskui vyksime aplankyti Mielagėnų miestelio ir jo bažnyčios. Gal pavyks čia susitikti su charizmatiškuoju bažnyčios klebonu Marijonu Savicku. Turime gražią tradiciją viešnagės metu paaukoti bažnyčiai. Žinoma, kokia išvyka iš dvaro, jeigu neaplankytume XVI a. įsikūrusio garsiojo gatvinio Mėčionių kaimo, kur vos ne kas antra sodyba yra paženklinta kaip architektūros objektas, saugomas valstybės.

Tad nedelskite, lauksime Jūsų Paliesiaus dvare ir kartu švęsime vieną gražiausių Lietuvos švenčių – Karaliaus Mindaugo karūnavimo, Valstybės šventę.

Registruotis, rezervuoti nakvynę ir teirautis galite  el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Galite dalyvauti ir atskirų dienų programoje, neužsisakydami nakvynės.

 

2018 M. LIEPOS 6–8 D. RENGINIAI PALIESIAUS DVARE:

Liepos 6 d. 

16.00 – aukštaitiškų patiekalų degustacija

17.30 – ekskursija po dvarvietę

19.00koncertas „Karalius Mindaugas”

Lietuvos Valstybės šimtmečio bei Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga liepos 6 dieną Ars SummerFest rengia ypatingą dovaną – gražiausių lietuvių kompozitorių kūrinių styginiams instrumentams ir fortepijonui programą. Plačiau apie koncertą galite rasti mūsų Facebook paskyroje arba tinklalapyje.

21.00 – kartu giedame Lietuvos himną

Paskui – malonūs pasikalbėjimai lauko terasoje, vėlyva vakarienė

 

Liepos 7 d. 

Valstybės šventės proga – pažintis su Lietuvos pasieniečių darbu, apsilankymas prie Lietuvos sienos

9.00 – pusryčiai

10.30 – išvykstame į Adutiškio pasienio užkardą

Pakeliui užsukame į etnografinį Didžiasalio kaimą, pasižvalgome nuo apžvalgos bokšto

12.00 – 14.00 – viešnagė Adutiškio pasienio užkardoje (vykstame savo automobiliais):

Pažintis su pasieniečių ginkluote, technika ir patalpomis; Kinologų pasirodymas; „trileris“ – filmas, pasakojantis, kaip saugoma valstybės siena, pažintis su Valstybės sienos apsaugos tarnybą bei Adutiškio pasienio užkardos veikla (su kava, arbata); ekskursija į Adutiškio miestelį prie valstybės sienos; atsisveikiname.

Apie 15.00 grįžtame į dvarą ir pietaujame

16.30 išvykstame į Krikonis (kas nori), iš ten plaukiame į Paliesiaus dvarą Kančioginos upe ir tikimės smagaus „jūreivių“ sutikimo dvare (reikia turėti žygio aprangą, apsaugas nuo lietaus).

Nuo 19.00 – laisvas laikas: važinėjamės dvaro dviračiais, žaidžiame stalo žaidimus, pasinaudojame Paliesiaus dvaro pašto paslaugomis ir rašome atvirlaiškį su Paliesiaus dvaro vaizdu savo artimiesiems ir draugams.

Sutemus, apie 23.00 – naktinės su smagiomis atrakcijomis orientavimosi varžybos dvarvietės teritorijoje (turėkite prožektorius arba galėsite naudotis mobiliųjų telefonų šviesa).

 

Liepos 8 d.

9.00 – pusryčiai

10.00  – edukacinė programa KEPAME DVARO BANDELES

Kol bandelės kepa, susipažįstmae su PASAGOS salėje viekiančia vilniečio Mindaugo Norkaus foto paroda AKIMIRKOS, pasirūpiname lauktuvėmis artimiesiems

Apie 12.00 išvykstame į ekskursiją po apylinkes: Mielagėnai, pažintis su V. Smakausko kūryba; aplankome Mėčionių kaimą (degustuojame ir gėrimės kaimu bei ypatinga sodyba)

Apie 14.00 Mėčionyse atsisveikiname ir vykstame namo

 

Naudinga informacija:

Laukiame Jūsų ir su šeimomis. Turime kelis triviečius ir keturviečius kambarius.

Liepos 6 ir 7 dienomis galėsite patikėti savo vaikus mūsų globai – yra numatyti 2 val. trukmės užsiėmimai vaikams:

Liepos 6 d. 19.00–21.00 (koncerto metu) vaikams organizuosime žaidimus, piešimo, lipdukų mozaikos kūrimo užsiėmimus, statysime lego pilį ir kt.;

Liepos 7 d. 18.00–20.00 val. vaikams numatyti žaidimai, pėsčiųjų žygis po dvarvietę, pasakojame, skaitome, vaidiname pasakas.

 

Laukiame svečių visam savaitgaliui arba atvykstančių į atskirus šventinio savaitgalio renginius.

 

UŽSISAKIUSIEMS NAKVYNĘ PALIESIAUS DVARE:

NAKVYNEI taikoma 30 proc. nuolaida

Nakvynė numatyta su pusryčiais.

Visų trijų dienų PROGRAMOS Paliesiaus dvare bilietas – 15 Eur/1 asm. (edukacinė programa, gido paslaugos, orientavimos varžybos, viešnagė pasienio užkardoje, vaišės Mėčionių kaime ir kt.).

KONCERTO bilietus (10 Eur) galite įsigyti TIKETOJE arba užsakyti pas mus.

 

DĖL MAITINIMO

Aukštaitiškų patiekalų degustacija – 10 Eur/1 asm.

Liepos 6-osios vakarienę galite užsakyti pagal šį meniu. Kitų dienų pietus ir vakarienę užsisakysite atvykę.

 

BAIDARIŲ žygis: dvivietės baidarės nuoma – 20 Eur, grupės transportavimo į žygio pradžią ir baidarių pargabenimas į Krikonis kaina – 70 Eur (dalinsimės kaštus visi).

SUSISIEKIME: el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760

 

Kaina PRISIJUNGUSIEMS TIK ATSKIROMIS DIENOMIS, BE NAKVYNĖS:

 DĖL MAITINIMO

Aukštaitiškų patiekalų degustacija – 12 Eur/1 asm.

Liepos 6-osios vakarienę galite užsakyti pagal šį meniu. Kitų dienų pietus ir vakarienę užsisakykite iš anksto el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760. Atsiųsime meniu pasirinkti.

 

KONCERTO bilietus (10 Eur) galite įsigyti TIKETOJE arba užsakyti pas mus.

EDUKACINĖS programos kaina – 10 Eur/1 asm.

BAIDARIŲ žygis: dvivietės baidarės nuoma – 20 Eur, grupės transportavimo į žygio pradžią ir baidarių pargabenimas į Krikonius kaina – 70 Eur (dalinsime kaštus visi).

EKSKURSIJOS: po apylinkes – po 7 Eur/1 asm.; į Adutiškio pasienio užkardą (su gidu) – po 7 Eur/1 asm.

SUSISIEKIME: el. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760

 

P.S. Visiems Paliesiaus dvaro svečiams – pasirinkti galite tuos šventinio savaitgalio programos renginius, kuriuos pageidaujate.