Pagrindinis > Naujienos > Smuikininkė Ieva Pranskutė ir violončelininkas Mislav Brajković kviečia į koncertą „Drauge aplink pasaulį“ gruodžio 26 d. Paliesiaus dvare!

Smuikininkė Ieva Pranskutė ir violončelininkas Mislav Brajković kviečia į koncertą „Drauge aplink pasaulį“ gruodžio 26 d. Paliesiaus dvare!

Ieva Pranskutė yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, pasaulinių kompanijų GEWA ir LarsenStrings artistė, socialinių medijų kūrėja. Kaip solistė ir kamerinės muzikos artistė ji koncertavo daugelyje Europos valstybių, Indijoje, Kinijoje. Mislav Brajković yra daugelio tokių tarptautinių konkursų kaip CARSA, „Lions Grand Prix“, Antonio Janigro, „Fidelio Interpretation“, CIMA, Rudolf Matz, Ars Nova, HDGPP ir Kroatijos nacionalinio konkurso laureatas, koncertavo žymiose koncertų salėse.

Kartu jie kviečia į tikrą grožio ir garsų šventę, muzikinę kelionę, kuri prasidės Vienoje – su W. A. Mozarto duetais smuikui ir altui, kurių aranžuotę violončelei Paliesiaus dvare išgirsime pirmą kartą. Tada muzikantais pakvies keliauti po Izraelį, Škotiją, Airiją, Kazachstaną ir kitas šalis su A. Šenderovo, A. Igudesmano ir kitų kompozitorių kūriniais.

Švęskime šv. Kalėdas su muzika!

 

 

Plačiau: 12.26 | „Drauge aplink pasaulį“