Pagrindinis > Naujienos > Šeštadienį atidaroma lauko terasa

Šeštadienį atidaroma lauko terasa

Įsibėgėjęs pavasaris dovanoja žydėjimo grožį, šilumą, malonių vakarų… Paliesiaus dvaro lauko terasa yra pamėgta mūsų svečių dėl galimybės čia pajausti supančios gamtos grožį ir tą ramybę, apie kurią nuolat pasakojame. Šį šeštadienį, gegužės 12-ąją, skelbiamas oficialus lauko terasos atidarymas – nuo 12 val. visus svečius čia vaišinsime nuostabia žolelių arbata.

Lauko terasa atveria daug malonumų – iš čia žvilgsnis gali nubėgti tolyn į pievą ar dar toliau – į nuostabią meldais ir nendrėmis išsipuošusią pelkę, kuri pilna žavesio visais metų laikais. Kas gali būti geriau, kaip gurkšnojant kavą ar arbatą, mėgaujantis nerealiais Paliesiaus dvaro šeimininkių pagamintais naminiais ledais, šnekučiuotis apie artėjančią vasarą, dalintis tolimų ir artimų kelionių planais, ilsėtis ir įkvėpti gaivaus pavasario oro.

Džiaugiamės, kad ilgai kaupęsis pavasaris dovanoja nuostabią šilumą ir žydėjimą, žaluma pamažu užklojo viską aplinkui. Paliesiaus dvare žydinčios tulpės, sužydę vaismedžiai skelbia, kad dabar laikas vienam  pačių gražiausių metų laikų. Atrodo, kad net čiurlenantis šaltinis paspartino savo tekėjimą… Todėl nenuostabu, kad ir mėgėjai fotografai, ir profesionalai skuba užfiksuoti tą ypatingą žydėjimo grožį. Šį kartą dvariškius žavėjo tulpės ir gėlių darželį aplankančios bitės, o žinomo fotografo Algio Jakšto foto objektyvas nukrypo į pačius gražiausius pavasario vaizdus, o štai Anicetas Žvirgždinas padovanojo nepakartojamą pelkės vaizdą. Pasidžiaukime kartu su jais ir nepraleiskime progos pavasariu pasidžiaugti ir Paliesiaus dvare. Šį šeštadienį susitinkame lauko terasoje!