Pagrindinis > Naujienos > Pietų Korėjos pianistas Jinhyung Park kviečia į koncertą „The Day“ Paliesiaus dvare vasario 3 d.!

Pietų Korėjos pianistas Jinhyung Park kviečia į koncertą „The Day“ Paliesiaus dvare vasario 3 d.!

2023 m. rugsėjį jis pelnė pirmąją vietą prestižiniame IX tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų konkurse – o dabar Paliesiaus dvare surengs savo pirmąjį solinį koncertą po šio įspūdingo laimėjimo.

Jis yra laimėjęs prizų ir kituose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, pavyzdžiui, tapo nugalėtoju tarptautiniame konkurse „Prahos pavasaris“ 2016 m., laimėjo 1-ąją premiją tarptautiniame P. Jaeno pianistų konkurse 2023 m., II premiją Panamos tarptautiniame pianistų konkurse ir F. Šopeno vardo premiją Tarptautiniame Klivlendo pianistų konkurse 2016 m., buvo Tarptautinio Palomos O’Shea Santanderio konkurso (2015 m.) ir Tarptautinio Monrealio muzikos konkurso (2017 m.) finalininkas. Jau ne kartą pasirodė scenoje vienas ir su orkestrais, grojo įvairiose šalyse.

Jinhyung Park mums paruošė unikalią programą „The Day“: parinko tokius R. Schumanno, C. Debussy ir M. Ravelio kūrinius, kad sukurtų „dieną“ – pirmiausia atliks „Ryto dainas“ ir popietės saulę primenančią „Fantaziją“, tada klavišais keliaus per sutemas iki nakties.

 

 

Plačiau: 02.03 | IX Tarptautinio M. K. Čiurlionio pianistų konkurso laureatas | Jinhyung Park: „The Day” (fortepijonas, Pietų Korėja)