Pagrindinis > Koncertai > IX Tarptautinio M. K. Čiurlionio pianistų konkurso laureatas | Jinhyung Park: „The Day” (fortepijonas, Pietų Korėja)

IX Tarptautinio M. K. Čiurlionio pianistų konkurso laureatas | Jinhyung Park: „The Day” (fortepijonas, Pietų Korėja)

Atlikėjai:
Jinhyung Park (fortepijonas, Pietų Korėja)
Data:
2024 m. Vasario 3 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
20 - 30 - 40 €

Aprašymas

2023 m. rugsėjį Pietų Korėjos pianistas Jinhyung Park pelnė pirmąją vietą prestižiniame IX tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų konkurse – o dabar atvyksta į Paliesiaus dvarą ir čia surengs savo pirmąjį solinį koncertą po šio įspūdingo laimėjimo! Kviečiame nepraleisti jaunojo talento pasirodymo. Jinhyung Park gimė 1996 m. Seule, Korėjoje, o groti fortepijonu pradėjo mokytis būdamas penkerių. Jis studijavo Yonsei universitete pas profesorių Ian Yungwook Yoo, o šiuo metu tęsia magistro studijas Hanoverio muzikos, dramos ir medijų universitete pas prof. Arie Vardi.
Plačiau

2023 m. rugsėjį Pietų Korėjos pianistas Jinhyung Park pelnė pirmąją vietą prestižiniame IX tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų konkurse – o dabar atvyksta į Paliesiaus dvarą ir čia surengs savo pirmąjį solinį koncertą po šio įspūdingo laimėjimo! Kviečiame nepraleisti jaunojo talento pasirodymo.

Tarptautinis M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas – reikšmingas muzikos pasaulio įvykis, kuris ne vienam pianistui tampa keliu į didžiąsias pasaulio scenas. Šiais metais į konkurso pirmuosius turus pateko beveik 60 atlikėjų iš 22 pasaulio valstybių.

Jinhyung Park gimė 1996 m. Seule, Korėjoje, o groti fortepijonu pradėjo mokytis būdamas penkerių. Jis studijavo Yonsei universitete pas profesorių Ian Yungwook Yoo, o šiuo metu tęsia magistro studijas Hanoverio muzikos, dramos ir medijų universitete pas prof. Arie Vardi.

Pirmąjį rečitalį jis surengė 2009 m. – tai buvo dalis „Kumho Prodigy Concert Audition“ programos. Po debiutinio rečitalio jis surengė daug solinių rečitalių šalyje ir už jos ribų, įskaitant 2017 m. Prahos pavasario festivalį bei 2019 m. „Animato“ remiamus koncertus Bratislavoje ir Paryžiuje. Be daugybės solinių rečitalių, jis taip pat koncertavo su Kunwoo Paiku Eliziejaus laukų teatre Paryžiuje su Slovakijos simfoniniu orkestru Bratislavoje, Ispanijos radijo ir televizijos simfoniniu orkestru, Malagos simfoniniu orkestru Ispanijoje, Monrealio simfoniniu orkestru Kanadoje, Fort Vorto simfoniniu orkestru „Bass Hall“ Teksase, Berlyno Konzerthauso orkestru „Konzerthaus“ salėje, Lietuvos nacionalinės filharmonijos orkestru Vilniuje, Gyunggi filharmonijos orkestru, Gvačono filharmonijos orkestru, KBS simfoniniu orkestru, Bučono filharmonijos orkestru ir Inčono filharmonijos orkestru Korėjoje. Be to, jis buvo apdovanotas „Yamaha Music Korea“ stipendija ir „Shinhan Music Award“ apdovanojimu.

Jinhyung Park yra pelnęs prizų nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, pavyzdžiui, tapo nugalėtoju tarptautiniame konkurse „Prahos pavasaris“ 2016 m., laimėjo 1-ąją premiją tarptautiniame P. Jaeno pianistų konkurse 2023 m., II premiją Panamos tarptautiniame pianistų konkurse ir F. Šopeno vardo premiją Tarptautiniame Klivlendo pianistų konkurse 2016 m., buvo Tarptautinio Palomos O’shea Santanderio konkurso (2015 m.) ir Tarptautinio Monrealio muzikos konkurso (2017 m.) finalininkas, o 2013 m. tapo Tarptautinio Hilton Head konkurso II premijos laureatas ir Korėjos tarptautinio jaunųjų pianistų konkurso IV premijos laureatu.

Jis taip pat dalyvavo Aleksandro Kobrino, Jano Jiračeko, Peterio Donohoe, Ronaldo Brautigamo, Lilijos Zilberštein, Andreaso Staier, Tatjanos Zelikman, Aleksejaus Volodino, Soojung Shin, Choongmo Kango, Vladimiro Ovčinnikovo, Jeno Jando, Pavelo Nersesiano, Jono Kimuro Parkerio ir Vladimiro Sverdlovo-Aškenazy meistriškumo kursuose.

 

Informacinis partneris:

     

Programa

R. Schumann – Gesänge der Frühe, op.133
1. Im ruhigen Tempo
2. Belebt, nicht zu rasch
3. Lebhaft
4. Bewegt
5. Im Anfange ruhiges, im Verlauf bewegtes Tempo

R. Schumann – Fantasie in C major, op.17
1. Durchaus phantastisch und leidenschaftlich vorzutragen
2. Mässig. Durchaus energisch
3. Langsam getragen,. Durchweg leise zu halten

PERTRAUKA

C. Debussy – Estampes, L.100
1. Pagodes
2. La soirée dans Grenade
3. Jardins sous la pluie

M. Ravel – Gaspard de la nuit
1. Ondine
2. Le Gibet
3. Scarbo

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Ėrienos kumpio kepsnys, jaunos „confit“ bulvės, karamelizuoti burokėliai, raudonojo vyno padažas
Nebeturime
Kukurūzinio viščiuko krūtinėlė su petuku, bulvių muslinas, kepti obuoliai, rudojo sviesto padažas
Nebeturime
Baramundžio filė, žirnelių tyrė, morkų padažas
Nebeturime
Gelteklės šaknis, marinuoti obuoliai, kavos padažas, skrudinti lazdyno riešutai
Nebeturime
Desertas: Šokoladinis pyragas be miltų „Marseille“
Nebeturime

 

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Gėrimus prie patiekalų kviečiame užsisakyti papildomai vietoje.

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.