Pagrindinis > Naujienos > Pianistas Gintaras Januševičius kviečia į koncertą „Mažasis princas“ kovo 9 d. Paliesiaus dvare!

Pianistas Gintaras Januševičius kviečia į koncertą „Mažasis princas“ kovo 9 d. Paliesiaus dvare!

Visame pasaulyje koncertuojantis pianistas išgarsėjo 2004-aisiais metais, tapęs jauniausiu Tarptautinio Monrealio pianistų konkurso finalininku. Kaip solistas jis grojo daugiau nei su 30-čia orkestrų, solines bei kamerines programas pristatė daugelyje Lietuvos ir Vokietijos miestų, pasirodė garsiose salėse.

Ir jau dešimt metų stebina savo klausytojus išradingomis programomis. Kiekvienoje programoje jis tarytum chameleonas persikūnija ne tik į kitokius personažus, tačiau kartu persikelia į kitą laikmetį, kultūrą ar muzikinį stilių. Savo novatoriškomis koncertų idėjomis pianistas žavi Niujorko, Paryžiaus, Londono, Ciūricho, Rio de Žaneiro klausytojus, o taip pat kasmet grįžta į Lietuvos koncertų sales.

„Mažasis princas“ – didžiausias ligšiolinis iššūkis, kurio juodraštis sukurtas dar 2016 metais. Joje G. Januševičius – ir pianistas, ir pasakotojas, muzikos garsų magija suteikiantis legendinei Antoine de Saint-Exupery istorijai dar nematytą formą. Filosofinis knygos tekstas yra apgaubiamas net 27 XIX–XX amžiaus prancūziškomis fortepijoninėmis miniatiūromis. Koncertą galima vadinti ir monospektakliu, ir tam tikra Prancūzijos muzikos retrospektyva.

Kviečiame išgirsti klasikinį kūrinį kitaip!

 

 

Plačiau: 03.09 | Mažasis princas