Pagrindinis > Koncertai > Martín García García (fortepijonas, Ispanija)

Martín García García (fortepijonas, Ispanija)

Atlikėjai:
Martín García García (fortepijonas, Ispanija)
Data:
2024 m. Gegužės 4 d.
Pradžia:
18:00
Kaina:
25 - 40 - 50 €
VAKARIENĖ

Aprašymas

Vienas talentingiausių šiuolaikinių pianistų Martín García García grįžta į Paliesiaus dvarą! 2022 m. rudenį pirmą kartą Paliesiuje ir apskritai Lietuvoje pasirodęs ir publiką užbūręs atlikėjas paruošė naują programą, kurią Paliesiaus koncertų salėje pristatys 2024 m. gegužės 4 d. Nepraleiskite progos išgirsti šį talentą!
Plačiau

Vienas talentingiausių šiuolaikinių pianistų Martín García García grįžta į Paliesiaus dvarą! 2022 m. rudenį pirmą kartą Paliesiuje ir apskritai Lietuvoje pasirodęs ir publiką užbūręs atlikėjas paruošė naują programą, kurią Paliesiaus koncertų salėje pristatys 2024 m. gegužės 4 d. Nepraleiskite progos išgirsti šį talentą!

 

 

 

 

 

Pianistui Martín García García, gimusiam 1996 m. Chichone, Ispanijoje, dabar 26 metų – ir jis jau laikomas vienu ryškiausių šių laikų klasikos pianistų.

2023 m. pianisto surengė apie 80 koncertų visame pasaulyje (Amerikoje, Azijoje ir Europoje), debiutavo Korėjoje, Meksikoje ir Brazilijoje. Jis taip pat lankėsi Japonijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Lenkijoje, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Belgijoje, Lietuvoje ir Liuksemburge, kur atliko įspūdingus rečitalius ir grojo kartu su tokiais prestižiniais orkestrais kaip NHK simfoninis, Seulo filharmonijos, Hamburgo simfoninis, Varšuvos filharmonijos, Lietuvos nacionalinis simfoninis ir Brazilijos orkestrai.

Martín García García pasirodymus labai gerai įvertino įvairūs muzikai ir pianistai, pavyzdžiui, Vladimir Kraniev, Dmitri Alexeev, Arcadi Volodos, Dimitri Bashkirov, Joaquín Achúcarro, Tatiana Copeland (Sergejaus Rachmaninovo antros eilės pusseserė) ir kiti.

Pianistas yra laimėjęs pirmąsias premijas ne viename nacionaliniame ir tarptautiniame konkurse. Būtina paminėti jo laimėtą I-ąją vietą 2021 m. Klivlando tarptautiniame pianistų konkurse ir III-ąją vietą bei ypatingą apdovanojimą už geriausią koncertą XVIII-ajame tarptautiniame F. Šopeno pianistų konkurse.

Martín García García baigė Karalienės Sofijos aukštąją muzikos mokyklą, kur studijavo Galinos Eguiazarovos klasėje – ir gavo Geriausio mokinio premiją iš Jos Didenybės karalienės Sofijos. Pianistas taip pat baigė trijų metų fortepijono magistro studijas Mannes muzikos mokykloje Niujorke su žymiu pianistu Jerome Rose.

Muzikos studijas pradėjo būdamas penkerių metų, su mokytojais Natalia Mazouni ir Ilya Goldfarb, o dar nesulaukęs dvylikos jau buvo išgarsėjęs įvairiuose konkursuose, pavyzdžiui, „Piano Junior Barcelona“ 2005 m., Antón García Abril konkurse Teruelyje ir „Santa Cecilia Prize“ Segovijoje 2006 m., San Sebastiane 2008 m., „Rotary International“ Maskvoje 2008 m. ir „Permanent Competition of Spanish Youth Musicians“ konkurse Alkala de Henarese 2008 m.

2022 m. pianisto karjeroje įvyko ypatingas lūžis – surengta daugiau kaip 70 koncertų visame pasaulyje, koncertuota tokiose kultinėse salėse kaip „Carnegie Hall“ Niujorke, „Suntory Hall“ Tokijuje ir nacionalinėje muzikos auditorijoje Madride. Jo turas Japonijoje buvo itin sėkmingas – per 14 pasirodymų apsilankė 25 000 žiūrovų. Be to, šiais metais jis išleido savo pirmąjį albumą „Chopin and His Master“, kurį pats prodiusavo ir įrašė „Fazioli“ fortepijonų gamykloje Sačilėje, Italijoje. Albume skamba J. S. Bacho, F. Chopino, F. Liszto ir A. Scriabino kūriniai, atspindintys 2021–2022 m. sezono metu sukurtą repertuarą.

Martín García García turi stiprų atsakomybės jausmą ir jaučia įsipareigojimą tarnauti žmonijai. Į kiekvieną koncertą jis žvelgia turėdamas gilų tikslą. Nesvarbu, kur koncertas bevyktų ar kokia publika susirinktų, jis tiki, kad kiekvienam žmogui, kuris nusprendžia ateiti ir jo klausyti, gali pasiūlyti kažką prasmingo.

 

 

Informacinis partneris:

     

Programa

J. S. Bach – Partita Nr. 6 e-moll, BWV 830

– – – – Pertrauka – – – –

J. Brahms – Sonata Nr. 3 Op. 5, f-moll

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Eršketo filė, keptos kaliaropės, grietinėlės česnakų padažas

27.00 Į krepšelį

Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Jautienos tartaras su Paliesiaus dvaro duonelės traškučiais | Žuvies sultinys su menke | Eršketo filė | Desertas)

48.00 Į krepšelį

Anties krūtinėlė, kalafiorų salierų tyrė, bruknių padažas

26.00 Į krepšelį

Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Jautienos tartaras su Paliesiaus dvaro duonelės traškučiais | Žuvies sultinys su menke | Anties krūtinėlė | Desertas)

47.00 Į krepšelį

Kiaulienos skruostai, bulvių košė su raugintais kopūstais, kreivabudės, rudasis padažas

16.00 Į krepšelį

Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Jautienos tartaras su Paliesiaus dvaro duonelės traškučiais | Žuvies sultinys su menke | Kiaulienos skruostai | Desertas)

37.00 Į krepšelį

Įvairiaspalvės morkos, morkų apelsinų padažas, kepintos kanapių sėklos ir riešutai, topinambų traškučiai

11.00 Į krepšelį

Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Jautienos tartaras su Paliesiaus dvaro duonelės traškučiais | Žuvies sultinys su menke | Įvairiaspalvės morkos | Desertas)

32.00 Į krepšelį

Desertas: Juodasis miškas

6.00 Į krepšelį

 

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Gėrimus prie patiekalų kviečiame užsisakyti papildomai vietoje.

BURGUNDIŠKOJO VYNO PASAULIO PAŽINIMAS IR ATVIRA POPIETĖ SU GĖRIMŲ EKSPERTU

Ar žinojote, kokie skirtingi vynai gaminami iš „Chardonnay“ vynuogių? Kuo pasižymi Burgundijos vyndarystė? Kiek daug subtilumų turi burgundiški vynai?

Šio regiono vynuogynai yra unikalūs savo „terroir“. Nuo 2015 m. jie įtraukti į UNESCO paveldo sąrašus, kadangi čia yra net 1247 skirtingi vynuogynai, kuriuose pagaminti vynai turi skirtingus aromatus, skonius ir poskonius – nors vynai gaminami iš tos pačios veislės vynuogių, nėra maišomi! Burgundijoje dominuoja vynuogių veislė „Pinot noir“, iš kurios daromas raudonasis vynas, ir „Chardonnay“, iš kurios daromas baltasis. Jokiuose kituose vynuose kilmė nėra taip aiškiai jaučiama kaip burgundiškuosiuose.

Burgundijos vynų pažinimo popietės metu gegužės 4 d. nuo 14 val. iki 18 val. dvaro vyno rūsyje Jūsų lauks gėrimų žinovas Juozas Kabašinskas, kuris pasitiks, pabendraus ir pakonsultuos. Norintieji galės paragauti 6-8 rūšių baltojo vyno už nedidelę kainą. O jei ragauti nesinori, smalsu tik žinoti – ekspertas patars nemokamai!

Plačiau

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.