Pagrindinis > Naujienos > LAUKIA ŠOKIŲ SAVAITGALIS

LAUKIA ŠOKIŲ SAVAITGALIS

Paliesiaus dvare dažnai skamba muzika, aidi nuostabiausi balsai, dailininkai buriasi į plenerus ir tapo paveikslus… Pirmą kartą rugpjūčio 18–19 dienomis dvaras priklausys šokiui – čia rengiamas Šokių savaitgalis.

Jurgita ir Rūta visai neseniai Facebook paskyroje  https://drugelioefektas.com/ klausė:

–  AR NORITE ŠOKTI RATU, BASOMIS, PIEVOJE?

–  AR NORITE PRALEISTI DVI DIENAS MOTERŲ DRAUGIJOJE IR PAJUSTI BENDRUMO SU VISOMIS ŽEMĖS MOTERIMIS JAUSMĄ?

–  AR NORITE IŠJUNGTI PROTĄ IR IŠKLAUSYTI INTUICIJOS BALSO?

–  AR NORITE DETOKSIKUOTIS NUO TECHNOLOGINĖS TARŠOS?

JEIGU atsakymuose yra nors VIENAS „TAIP“, tai kviečiame jus į moterišką šokių savaitgalį Paliesiaus dvare su Jurgita ir Rūta.

Atsakymų TAIP buvo pakankamai, tad idėjai surengti Šokių savaitgalį, matyt, lemta išsipildyti.

Rūta Lenkauskienė puikiai prisimena, kaip gimė sumanymas pakvieti moteris šokti, o šiai idėjai pritarė ir jos kolegė Jurgita Dirmontienė. Mums ypač malonu, kad tam tinkama vieta pasirinktas Paliesiaus dvaras.

Rūta: „Kai vieną šiltą ir lietingą liepos savaitgalį susiruošėme kelionėn po Lietuvą, su tikslu aplankyti dvarus, dar nežinojau, kur tai nuves, bet jaučiau, kad ten manęs laukia kažkas ypatinga. Pasirinkimą aplankyti Paliesiaus dvarą lėmė jame vykstantys klasikinės muzikos koncertai ir tai, kad šis dvaras priima svečius su augintiniais.

Taigi, veržli srovė nunešė ten, kur, bevaikšinėjant dviejų šimtų metų senumo parko takeliais, gimė idėja surengti šokių savaitgalį. Tvirtumo idėjai vystyti pridėjo liepos 13 d. stojusi Jaunatis, na o pačią idėją apie moterų susitikimą „ant pievos“, basomis ir su ilgais sijonais jau buvome apkalbėjusios su Jurgita. Beliko tik surasti pievą. Pieva atsirado, senas dvaras, pasakojantis dviejų šimtmečių senumo istoriją, taip pat yra.“

Rūtos reikėtų klausti, ar dar yra galimybė prisijungti prie pilnos šio savaitgalio programos: leruta@gmail.com, tel.+37068774541. Programą galite rasti https://drugelioefektas.com/

Tačiau netoli dvaro gyvenančios moterys iš Mielagėnų, Ignalinos, Švenčionių ar kitų vietovių, kurioms nereikia nakvynės, maloniai kviečiamos prisijungti ir šokti kartu. Sąlygų teiraukitės p. Rūtos.