Pagrindinis > Naujienos > Gediminas Gelgotas ir Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO kviečia į savo koncertą „Pabaiga yra pradžia“ sausio 6 d. Paliesiaus dvare!

Gediminas Gelgotas ir Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO kviečia į savo koncertą „Pabaiga yra pradžia“ sausio 6 d. Paliesiaus dvare!

Naujų idėjų kamerinį orkestrą NIKO 2006 m. įkūrė kompozitorius ir dirigentas Gediminas Gelgotas. Tai styginių instrumentų grupė, žinoma dėl savo patrauklių ir originalių pasirodymų, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką atmintinai, integruojanti į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą bei minimalistinius vizualinius scenos efektus. Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė – visi šie žodžiai tinka apibūdinti NIKO.

Koncerte Gediminas Gelgotas ir NIKO atliks žymiausių minimalistų Arvo Pärto (Estija), Philipo Glasso (JAV) ir visos koncerto programos sumanytojo Gedimino Gelgoto (Lietuva) kompozicijas. Pastarojo muzika jau skambėjo Paryžiaus „Théâtre des Champs-Élysées”, Berlyno „Konzerthaus”, Ciuricho „Tonhalle” ir kitur, yra transliuojama tarptautinio „Mezzo TV” televizijos kanalo.

Sutikime naujus metus su muzika!

 

 

Plačiau: 01.06 | Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO: Pabaiga yra pradžia