Pagrindinis > Naujienos > DUO VYTAUTAS LABUTIS / ANDRIUS BALACHOVIČIUS kviečia į koncertą Paliesiaus dvare lapkričio 11 d.!

DUO VYTAUTAS LABUTIS / ANDRIUS BALACHOVIČIUS kviečia į koncertą Paliesiaus dvare lapkričio 11 d.!

Saksofonininkas Vytautas Labutis ir akordeonistas Andrius Balachovičius kviečia į savo koncertą Paliesiaus dvare lapkričio 11 d.!

Dvare jie gros kūrinius iš būsimo albumo, ir savo kūrybą, ir originaliai perkurtus klasikos, džiazo, rock, pop kūrinius. Šios dvi nepaprastai kūrybiškos asmenybės sujungs savąsias džiazo ir akordeono muzikos patirtis į naują visumą, kontrastais stebinančią, intriguojančią ir spalvingą programą.

Duetas susikūrė 2018 metais. Surengė solinius koncertus Birštono ir Vilniaus akordeono festivaliuose, Vilniaus Mama Jazz festivalyje, Tauragės džiazo dienose, Gariūnų verslo centro klasikinėje koncertų salėje, Piano LT salėje, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Akordeonistas A. Balachovičius tapo laureatu ne viename konkurse Lietuvoje ir užsienyje, yra akordeonų kvinteto „Modus“ primarijus. V. Labutis – įvairiapusis muzikas, savitas improvizatorius, atlikėjas, kompozitorius, multiinstrumentininkas ir grupių lyderis, laimėjęs daug premijų, koncertavęs bemaž visoje Europoje ir išleidęs 3 autorinius albumus.

 

 

Plačiau: 11.11 | DUO VYTAUTAS LABUTIS / ANDRIUS BALACHOVIČIUS