Pagrindinis > Be kategorijos > Trio NEDA / LABUTIS / BANYS jau dainuoja ir kviečia visus į savo koncertą „Spiritus in Jazz“ balandžio 22 d. Paliesiaus dvare!

Trio NEDA / LABUTIS / BANYS jau dainuoja ir kviečia visus į savo koncertą „Spiritus in Jazz“ balandžio 22 d. Paliesiaus dvare!

Lietuvos džiazo primadona, fleitininkė ir vokalistė Neda Malūnavičiūtė yra improvizavusi beveik su visais Lietuvos džiazo meistrais, laimėjusi ne vieną vokalo konkursą, apdovanota Birštono festivalio Didžiuoju prizu. Multiinstrumentalisto, kompozitoriaus, pedagogo Vytauto Labučio arsenale tiek kūrinių, kad niekada negali žinoti, kokią melodiją ar negirdėtą staigmeną jis lyg tūzą ištrauks iš rankovės. Pianistas Richardas Banys yra 2005 ir 2006 metų festivalių „Džiazo fontanas“ nugalėtojas, 2014-aisiais pripažintas geriausiu instrumentininku „Vilnius Jazz Young Power“ konkurse.

O kaip trio jie yra išsiugdę nepakartojamą telepatinį bendravimo stilių ir ansamblio pojūtį. Tai leidžia jiems įgyvendinti drąsiausius sumanymus ir svajones. Kaip patys ansamblio nariai sako, džiazas – kuriančių, laisvų ir stiprių žmonių muzika, tai mąstymo ir gyvenimo būdas, kuriame esi laisvas, atviras, nuoširdus ir dažnai apnuoginęs sielą. Nuolatinės muzikos jausmų paieškos, nėrimas gilyn, kartais ir taisyklių laužymas, begalinė aistra kokybei jiems svarbiausi.

Koncerte jie atliks savo ir kitų autorių kompozicijas. Bus pilna kontrastų, improvizacijos, nenuspėjamų muzikos eksperimentų ir atradimų.

Plačiau: 04.22 | Trio NEDA / LABUTIS / BANYS: „Spiritus in Jazz“