Pagrindinis > Naujienos > SVARBIAUSIOS VASAROS ŠVENTĖS – SU IŠSKIRTINE MUZIKA, ATLIKĖJAIS IR DOVANOMIS

SVARBIAUSIOS VASAROS ŠVENTĖS – SU IŠSKIRTINE MUZIKA, ATLIKĖJAIS IR DOVANOMIS

Jonines ir Rasas Paliesiaus dvare švęsime su burtais, o Petrinės ir Povilinės primins apie vidurvasarį.

 

Vasara įsibėgėja ir netrukus ji mums dovanos pačias svarbiausias savo šventes – Jonines ir Rasines (birželio 23 d.) bei Petrines ir Povilines (birželio 29 d.).

Nepakartojamą Joninių savaitgalį Paliesaus dvare net dvi dienas skambės muzika ir poezija. Birželio 22-ąją, šeštadienį, koncertuos INESA LINABURGYTĖ (sopranas), kuriai akompanuos LINAS DUŽINSKAS.  Skambės aistringi, liūdni ir šviesos pilni romansai, o INESOS skaitomi eilėraščiai kartu su romansais suskambės lyg mono spektaklis,  kur aistra ir skausmingi išgyvenimai pasieks aukščiausias dramines bangas ir nurims apšviesti stebuklingos kūrėjų galios.

 

Birželio 23-ąją, sekmadienį, mūsų laukia susitikimas su dailininku ir pianistu VIKTORU PAUKŠTELIU. Šio menininko talento gerbėjai jau žino, kad nuspėti, kaip viskas bus – neįmanoma. V. PAUKŠTELIO koncertas visuomet – nedidelis stebuklas, kur atmosfera susikuria akimirksniu, susiliejant subtiliems fortepijono garsams ir klausytojų reakcijai į vieną visumą. Žiūrovai ir klausytojai paprastai panardinami į pianisto sukurtą užburiantį subtilų garsų pasaulį, kuriame norima užsibūti kuo ilgiau.

 

Koncertų klausytojų abi dienas be muzikos laukia puikūs susitikimai, kupoliavimas, gilesnė pažintis su lietuviškais žolynais, burtai…

Birželio 22-ąją į dvarą kviečiame atvykti pusantros valandos anksčiau – prieš koncertą visi kartu lankysime Mielagėnų miestelį ir bažnyčią, kurią fundavo Paliesiaus dvaro savininkai Kublickiai. Vakare, po koncerto, su žolininke pinsime Joninių vainikėlius, kuriuos galėsime išplukdyti Joninių naktį.

Birželio 23-ąją 12 val. žolininkė Silvija padovanos mums nuostabių akimirkų su lietuviškais žolynais – ji pademonstruos hidrolatų ir natūralių kremų gamybą, galėsite viską išbandyti patys, mokytis kartu ir klausti, klausti, klausti… Be to, skirsime laiko ir kupoliavimui. Paskui iš Jūsų susirinktų lauko gėlių p. Silvija daug ką papasakos apie jus, apie jūsų svajones ir jų išsipildymus. Burtai bus malonūs ir pozityvūs. Taip nusiteikę klausysimės V. Paukštelio koncerto, o paskui jau laukia Joninių naktis…

 

Per Petrines ir Povilines, birželio 29-ąją, vėl susitikime – PASAGOS koncertų salėje koncertuos ANDRIUS ŽLABYS, vienas žymiausių šiuolaikinių lietuvių pianistų, kuris buvo nominuotas prestižiniam „Grammy“ apdovanojimui. Klausytojai šį menininką itin vertina dėl puikios klasikos bei šiuolaikinių kūrinių fortepijonui interpretacijos, už virtuoziškumą, dosnų ir visaapimantį garso skambesį.

 

Koncertai PASAGOJE ir atlikėjui, ir dvarui yra ypatingi dar ir tuo, kad dabar JAV gyvenantis ANDRIUS praktiškai yra PASAGOS koncertų salės „sukūrėjas“ – būtent jis atkreipė dėmesį į šios unikalios erdvės akustiką, kuri nepaliko kito pasirinkimo, tik rengti čia aukštos klasės koncertus ir kurti dabar jau pasaulyje atlikėjams ir garso įrašų kompanijoms gerai žinomą garso įrašų studiją.

Žinoma, neapsieisime be dovanų ir šį kartą – vasaros vidurį skelbiančios Petrinės ir Povilinės bus dosnios koncerto klausytojams Petrams, Petrėms ir Povilams – jų laukia malonios staigmenos, o visus koncerto dalyvius ir klausytojus po koncerto kviečiame taurei Prosecco – vaišinsimės ir bendrausime su atlikėju.

 

IKI SUSITIKIMŲ!