Pagrindinis > Be kategorijos > Solistas, bosas Tadas Girininkas kviečia į koncertą „Tarp rytų ir vakarų“ balandžio 1 d. Paliesiaus dvare!

Solistas, bosas Tadas Girininkas kviečia į koncertą „Tarp rytų ir vakarų“ balandžio 1 d. Paliesiaus dvare!

Boso balsui paprastai patikimi solidžiausi ir komiškiausi amplua, tad Tadui Girininkui, rimtam ir šmaikščiam profesionalui, jie itin dera. Solistas yra atlikęs Žynio (Wolfgango Amadeus Mozarto „Užburtoje fleitoje“), karaliaus fon Voglerio (Richardo Wagnerio „Lohengrine“), velnio Mefistofelio (Charlio Gounod’o „Fauste“) vaidmenis, Bartolo partiją komiškoje Mozarto operoje „Figaro vedybos“ ir humoristinę Alfonso partiją – Mozarto veikale „Visos jos tokios“, bendradarbiauja su keliais teatras. Už vaidmenis jis buvo net keletą kartų apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“.

Kartu su nuolatiniu savo scenos partneriu, pianistu Justu Šerveniku, Paliesiaus dvare solistas atliks keturis vokalinius ciklus, paskutinį didžiojo romantiko Johaneso Brahmso ciklą „Rimtosios dainos“ bei jo amžininko Hugo Wolfo Michelangelo dainas. Tarp jų pianistas Justas Šervenikas atliks dvi J. Brahmso miniatiūras iš jo vėlyvojo 116 opuso. O antroji koncerto pusė skirta britų XX amžiaus pradžios kūrėjams Robert Quilter ir Gerald Finzi, šie vokaliniai ciklai parašyti Šekspyro tekstais.

Plačiau: 04.01 | „Tarp rytų ir vakarų“: Tadas Girininkas (bosas, Lietuva)