Pagrindinis > Be kategorijos > Smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė kviečia į 05.20 koncertą „Hommage à Brahms“ Paliesiaus dvare!

Smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė kviečia į 05.20 koncertą „Hommage à Brahms“ Paliesiaus dvare!

Smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė kviečia į savo bei pianistės Onutės Gražinytės ir violončelininko Povilo Jacunsko  koncertą „Hommage à Brahms“ gegužės 20 d. Paliesiaus dvare! Atiduosime pagarbą žymiajam romantizmo kompozitoriui J. Brahmsui ir XX a. kompozitoriui M. Weinbergui.

Smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė koncertuoja solo ir kamerinėse sudėtyse, dėsto, bei aktyviai kuruoja muzikinius renginius bei įvairius projektus, yra grojusi garsiausiose pasaulio muzikos salėse. Violončelininkas Povilas Jacunskas kaip solistas koncertavo su įvairiais orkestrais, su styginių kvartetu „Art Vio“ sėkmingai dalyvauja Lietuvos bei užsienio koncertiniame gyvenime bei išleido ne vieną kompaktinę plokštelę. Pianistė Onutė Gražinytė yra dešimties nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatė, 2015 m. apdovanota Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės už pasiekimus bei aktyvią muzikinę veiklą Lietuvoje ir užsienyje.

Tai koncertas visiems muzikos mylėtojams, mėgstantiems ir klasikinius, ir šiuolaikinės klasikos kūrinius.

Plačiau: 05.20 | „Hommage à Brahms“