Pagrindinis > Naujienos > Rugsėjo 24 d. | Aludarystės kultūros ir dvaro kepyklėlės desertų „džiazo“ diena Paliesiaus dvare

Rugsėjo 24 d. | Aludarystės kultūros ir dvaro kepyklėlės desertų „džiazo“ diena Paliesiaus dvare

Renginio metu susipažinsite su 4 desertinių alaus stilių ir dvaro kepyklėlės desertų įvairove, išgirsite aludarystės istoriją, praktiškai patirsite aludarių ir konditerių kūrybos skonius, sužinosite kaip alaus ir desertų gamybos meistrai kuria geidžiamą kūrinio spalvą, skonį bei aromatą. Atsakysime į dalyvių klausimus bei pasidalinsime praktiniais patarimais ir atradimais. Jūsų laukia nekasdienė saldi palyda į Dmitrij Golovanov, vieno ryškiausių ir aktyviausių Lietuvos džiazo pianisto, albumo „Heritage“ pristatymą.

„Sakiškės brewery“ – modernaus kraftinio alaus darykla įkurta 2015m. Meilė ir kūrybinė aistra apsigyvena aluje, kurio laukia nuolatiniai gerbėjai ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių. Per 7-ius veiklos metus mažoji darykla 4 kartus alaus gerbėjų buvo pripažinta esanti geriausia Lietuvoje gaminančia unikalius produktus. Sakiškių aludariui skonis svarbiau už tradicijas. Jei  žmogus paragavęs Sakiškių alaus maloniai nustemba, aludaris mano, kad jam pavyko. Noras nustebinti alaus mėgėją meistrui yra aukščiau visko. Sakiškių alus – nefiltruotas, nepasterizuotas.

Renginio data: 2022 m. rugsėjo 24 d.
Renginio pradžia: 14:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Renginio vieta: Dvaro rūsys
Būtina išankstinė registracija: info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Dalyvio mokestis – 35 Eur.