Pagrindinis > Naujienos > Rugpjūčio 6 d. | Aludarystės kultūros diena Paliesiaus dvare. Svečiuose modernaus alaus darykla „Sakiškės brewery“

Rugpjūčio 6 d. | Aludarystės kultūros diena Paliesiaus dvare. Svečiuose modernaus alaus darykla „Sakiškės brewery“

Renginio metu susipažinsite su alaus stilių įvairove, išgirsite jų kilmės istorijas, praktiškai patirsite alaus stilių skirtumus ir sužinosite kaip meistras sukuria geidžiamą kūrinio spalvą, skonį bei aromatą. Atsakysime į dalyvių klausimus bei pasidalinsime praktiniais patarimais kaip ir su kuo alų vartoti, sandėliuoti ir savo svečiams pateikti.

„Sakiškės brewery” – modernaus kraftinio alaus darykla įkurta 2015m. Meilė ir kūrybinė aistra apsigyvena aluje, kurio laukia nuolatiniai gerbėjai ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių. Per 7-ius veiklos metus mažoji darykla 4 kartus alaus gerbėjų buvo pripažinta esanti geriausia Lietuvoje gaminančia unikalius produktus. Sakiškių aludariui skonis svarbiau už tradicijas. Jei  žmogus paragavęs Sakiškių alaus maloniai nustemba, aludaris mano, kad jam pavyko. Noras nustebinti alaus mėgėją meistrui yra aukščiau visko. Sakiškių alus – nefiltruotas, nepasterizuotas.

Laukiame Jūsų!

 

Renginio data: 2022 m. rugpjūčio 6 d.
Renginio pradžia: 14:00
Renginio vieta: Paliesiaus dvaras, lauko tersasa.
Būtina išankstinė registracija: info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Dalyvio mokestis – 29 Eur.