Tekstilės rezidencijos „Sugrįžkim prie lino II“ katalogo pristatymas

Data:
2024 m. Sausio 20 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
Renginys nemokamas

Aprašymas

Dešimt dienų su linu vandenų krašte

Įsisiūbavus žiemai vis prisimenate vasarą? Jos ilgitės ir norite kažko šilto ir vasariško? Maloniai kviečiame Jus atvykti į Paliesiaus dvarą sausio 20 d., šeštadienį 16 val. – turėsite išskirtinę progą sudalyvauti Tekstilės rezidencijos „Sugrįžkim prie lino II” katalogo pristatyme.

Katalogą puošia gražių, meniškų nuotraukų, tekstilės meno kūrinių, gausa. Visi atvykę į katalogo pristatymą jį gausite dovanų!

Išgirsite jaunųjų talentų atliekamos klasikinės muzikos skambesį, turėsite progą pabendrauti su menininkais.

2023 m. vasarą šešios tekstilės menininkės Austė Jurgelionytė-Varnė, Silvija Juozelskytė, Indraja Kubilytė, Karolina Kunčinaitė, Kristina Šoriene ir Lina Zavadskė dešimt dienų praleido ežerų ir vandenų krašte – Ignalinos rajone. Dalyvaudamos tekstilės rezidencijoje jos siekė vieno tikslo – pasitelkiant vandenį sugrįžti prie lino.

Visi kataloge publikuojami kūriniai yra susiję su konkrečia vieta – Aukštaitijos nacionalinio parku, Lūšio ežero vandenimis, Palūšės pievomis ir kita augmenija, vietos kasdienybės artefaktais.

Katalogo pristatyme dalyvės ir kuratorė pasidalins pasakojimais apie kūrinius, svarbius atradimus ir naujas patirtis, santykį su vandeniu ir linu.
Pristatyme susitiksite su rezidencijos kuratore ir katalogo sudarytoja Silvija Juozelskyte, rezidencijos dalyvėmis Auste Jurgelionyte-Varne, Indraja Kubilyte, Karolina Kunčinaite, Kristina Šoriene ir Lina Zavadske.

Pristatymą moderuos menotyrininkė Saulė Mažeikaitė-Teiberė.

Renginio metu išgirsite Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinės Ūlos Beatričės Pacevičiūtės (mokytoja Agnė Ragauskienė) ir Ignalinos Kipro Petrausko muzikos mokyklos mokinio Kosto Kutros atliekamus kūrinius (akomponuos Laima Kutrienė).

Nė kiek neabejojame , kad išsinešite iš renginio puikią nuotaiką ir gražų leidinį.

 

Plačiau

 


Renginys nemokamas. Renginyje bus fotografuojama.

Renginio organizatorė – Studija Silvijart.
Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba, Ignalinos raj. savivaldybė.
Projekto partneris – Paliesiaus dvaras
Informaciniai rėmėjai: Meno Bangos, Mūsų Ignalina.