Raudonųjų Bordo vynų paslaptys: kas lemia skonį?

Data:
2024 m. Sausio 27 d.
Pradžia:
14:00
Renginio vieta:
Dvaro vyno rūsys
Kaina:
65 € / asm. | 20 € / lydinčiam asmeniui (dalyvaujančiam pažinimo vakare be degustacijos)

Aprašymas

Bordo vynai laikomi vienais įspūdingiausių ir įdomiausių raudonųjų vynų. Tai klasika. O pats Bordo regionas yra didžiausias Prancūzijos vyndarystės regionas, kur vynmedžiais apsodintas didesnis nei 117 000 hektarų plotas. Regioną supa Žirondos upės Garona ir Dordonė bei jų intakai, kurie palaiko drėgmę. Vynmedžiai greitai auga dėl šilto oro, jiems labai tinka regiono žvyringos, smėlingos žemės.

Bordo regione raudonieji vynai dažniausiai gaminami iš „Merlot“ bei „Cabernet Sauvignon“ vynuogių. Regione taip pat labai svarbu maišyti skirtingas vynuoges skirtingomis proporcijomis. Taip išgaunamas itin subtilus vyno skonis, tačiau išlaikomas ir veržlus charakteris. Skirtingų subregionų vynai visada skiriasi: skoniu, lengvumu, aromatu.

Vyno pažinimo popietės metu pasimėgausite 5 skirtingais raudonaisiais Bordo vynais, apie kurių gamybos ir skonių subtilumus papasakos gėrimų ekspertas Juozas Kabašinskas.


Renginio trukmė: 1,5 val.

Būtina išankstinė registracija: info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

* Pažinimo vakarą (degustacijas) galite užsisakyti ir savo svečių/draugų grupei. Degustacija organizuojama susidarius 8 ir daugiau žmonių grupei.