Džiazuojanti skonių ir garsų paletė. Degustacinė vakarienė

Data:
2023 m. Liepos 8 d.
Pradžia:
19:00

Aprašymas

Liepos 8 d. Paliesiaus dvare kviečiame ne tik į džiazo naktį, bet ir į džiazuojančią vakarienę, kur susilies skirtingos kultūros, atsiskleis netikėtos poskonių natos, o patiekalai suskambs naujai, tarsi muzika.

VAKARIENĘ PRISTATO: šefas Martynas Žymantas, laikomas vienu profesionaliausiu šefu, puoselėjančiu lietuviškus ingredientus, kuriančiu gurmaniškų skonių improvizacijas laikantis modernios Europos virtuvės standartų.

Degustacinės vakarienės metu šefas Martynas papasakos kiekvieno patiekalo atsiradimo istoriją ir padės kiekvienam atrasti paslėptus skonius. Kviečiame visus, ieškančius naujų atradimų, įkvėpimo ar tiesiog tinkamos priežasties pajusti muzikos ir maisto sintezę bei pabūti kartu – juk maistas tarsi muzika – mus vienija ir jungia.

Pirmiausia bus patiektas tradicinis itališkas sūris „mozzarella burrata“ su lietuvišku šalto spaudimo rapsų aliejumi ir šviežiomis uogomis – patiekalas, tarsi džiazuojanti muzika apjungiantis skirtingus instrumentus, garsus ir skonius.

Pagrindinis patiekalas – šamo filė su saliero (šakniavaisio, žinomo jau nuo Mindaugo laikų ) “tagliatelle”, rūkytos žuvies padažu ir skrudintais lazdynų riešutais. Ekspresyvusis patiekalas su originaliais ingredientų sąskambiais,  neabejotinai sužadins įvairiausių skonių spektrą.

Vakarienė užsibaigs saldžia harmonija: burnoje tirpstančia “Pavlova” su šviežiomis gaiviomis uogomis, kone pačiu vasariškiausiu skanėstu.

Pasinerkime kartu į nepamirštamą skonių kelionę!

Vakaro meniu: PERŽIŪRĖTI

Renginio data: 2023 m. liepos 8 d.
Renginio pradžia: 19:00
Renginio trukmė: 1 val.
Renginio vieta:
Paliesiaus dvaro restoranas
Būtina išankstinė registracija:
info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Renginio su degustacine vakariene kaina: :
39 Eur. / asm.