Pagrindinis > Naujienos > Pianistė Guoda Gedvilaitė kviečia į koncertus liepos 23 d. Paliesiaus dvare!

Pianistė Guoda Gedvilaitė kviečia į koncertus liepos 23 d. Paliesiaus dvare!

Ruošdamasi atlikti net dvi programas – „Spalvingas Bachas“ bei „Sentimentalūs ir kilnūs“ per vieną dieną Guoda Gedvilaitė meta iššūkį ir pačiai sau, kaip atlikėjai, ir savo klausytojams, kurie turės išskirtinę galimybę sekmadienį praleisti Paliesiaus dvare, klausydamiesi trijų epochų – baroko, romantizmo ir impresionizmo fortepijoninės muzikos šedevrų.

Guodos Gedvilaitės solo koncertų programos aprėpia muzikos lobyną nuo baroko iki džiazo, nuo J. S. Bacho iki Billo Evanso. Pianistė pasižymi ryškiomis muzikinėmis idėjomis ir išskirtiniu jų atlikimu, jos programos visuomet originalios ir naujos, pilnos fantazijos ir laisvės jas interpretuojant. Ji mielai eksperimentuoja ir meta iššūkį nusistovėjusioms klasikinės muzikos taisyklėms. Atlikėjos scenos partneriai ne tik žymūs klasikos muzikai, bet ir aktoriai, baleto artistai, džiazo instrumentalistai.

Koncerto „Spalvingas Bachas“ metu bus daromas profesionalus „Mobile Baltic Recordings“ įrašas, o koncerto CD gruodžio mėnesį į gyvenimą išleis GENUIN kompanija Leipcige.

 

 

Plačiau: 07.23 | Popietė su Guoda Gedvilaite