Pagrindinis > Be kategorijos > Pianistė Gabrielė Sutkutė kviečia į koncertą „Sapnas Paryžiuje“ kovo 18 d. Paliesiaus dvare!

Pianistė Gabrielė Sutkutė kviečia į koncertą „Sapnas Paryžiuje“ kovo 18 d. Paliesiaus dvare!

Tai bus švelnus vakarinis sapnas Paryžiuje. Ramioje prieblandoje išgirsim Cl. Debussy kūrybos atspindžius ir kartu melodingą G. Fauré tėkmę. Prancūziško lengvumo ir elegancijos vakaras suteiks svečiams galimybę pabuvoti paryžietiškose gatvelėse ir pajusti paprastą prancūzišką gyvenimo ritmą. Todėl, atslūgus darbo karščiui, muzikiniame sūkuryje nusidrieks ištisa svajonė, pilna kvapnumo ir grožio, plačios jūrų gelmės ir dangaus mėlynumo.

Pianistė Gabrielė Sutkutė yra laimėjusi devyniolika tarptautinių konkursų, pavyzdžiui, šiais metais vykusiame Birmingamo tarptautiniame pianistų konkurse Gabrielė laimėjo II-ąją vietą bei publikos simpatijų prizą. Šiais metais ji tapo prestižinio „Mills William Junior Fellowship 2022/23“ laimėtoja bei buvo apdovanota Jacobo Barneso prizu, šešis kartus buvo apdovanota LR prezidentų padėkos raštais. Augustas Gocentas kaip solistas koncertavo su Lietuvos kameriniu orkestru, buvo pakviestas į daugybę festivalių, tarp jo paskutinių laimėjimų: pirmoji vieta bei specialusis prizas už privalomo kūrinio interpretaciją A. Dambrovskio devintajame konkurse Latvijoje bei trečioji vieta K. Davydovo dešimtajame konkurse Latvijoje.

Nepraleiskite šios progos pabuvoti Paryžiuje!

Plačiau: 03.18 | Augustas Gocentas ir Gabrielė Sutkutė – „Sapnas Paryžiuje“