Pagrindinis > Koncertai > Viola Brzezińska (vokalas, Lenkija), Piotr Kurstak (gitara, Lenkija)

Viola Brzezińska (vokalas, Lenkija), Piotr Kurstak (gitara, Lenkija)

Atlikėjai:
Viola Brzezińska (vokalas, Lenkija), Piotr Kurstak (gitara, Lenkija)
Data:
2022 m. Vasario 26 d.
Pradžia:
18:00
Kaina:
€ 20 - 30 - 40

Aprašymas

Viola Brzezińska – paskutinio Paliesiaus dvarininko Raimundo Bzezynskio palikuonė. Šios Lenkijoje itin žinomos atlikėjos pasirodymas Paliesiaus dvare simboliškai apjungs praeities istorijas su dabartimi ir sušildys PASAGOS akustiką jausmingomis melodijomis.
Plačiau

Viola Brzezińska – paskutinio Paliesiaus dvarininko Raimundo Bzezynskio palikuonė. Šios Lenkijoje itin žinomos atlikėjos pasirodymas Paliesiaus dvare simboliškai apjungs praeities istorijas su dabartimi ir sušildys PASAGOS akustiką jausmingomis melodijomis.

Dar būdama maža mergaitė Viola Brzezińska dainuodavo visur – jos scena tapdavo žaidimų aikštelės, mokyklos lenta, ligoninės palata, bažnyčia… Pradinėje muzikos mokykloje ji išmoko groti violončele ir fleita. Taip pat lankė vidurinę muzikos mokyklą Varšuvoje. Būdama 17 metų Viola mokėsi vokalo paslapčių ir tobulino savo muzikinius įgūdžius pas vieną populiariausių vokalo mokytojų Lenkijoje Elzbieta Zapendowska.

Pirmą kartą į didžiąją sceną žengė televizijos talentų šou „Szansa na sukces“ (liet. vert. Sėkmės tikimybė), kur jos puikus pasirodymas laimėjo pirmąją vietą. 1995 m. Viola laimėjo pirmąją vietą Nacionalinėje lenkų dainų šventėje Opolėje ir kartu su Edyta Geppert ir kitais jaunais atlikėjais išvyko į Izraelį įrašyti dainų, kurias per Kalėdas transliavo Lenkijos televizija. Tais pačiais metais Viola buvo pakviesta atstovauti Lenkiją Eurovizijos dainų festivalyje.

2001 m. Viola buvo apdovanota didžiuoju prizu jaunųjų talentų festivalyje Rawa Mazowieckoje. Tais pačiais metais jai atiteko vieno geriausio lenkų džiazo meistrų Jan Ptaszyn Wroblewski garbingas paminėjimas džiazo konkurse Lodzėje. Violos balsas skamba tokių filmų garso takeliuose kaip „Spona“, „Amok“, „Towar“, „Haris Poteris“, „Rožinė pantera“. Ji bendradarbiavo su Robert Janson įrašant jo solo albumą pavadinimu „Trzeci wymiar“.

2000 m. Viola tapo Saruel soliste. Jie kartu įrašė keletą albumų ir koncertavo įvairiose Lenkijos vietose, taip pat Italijoje, Portugalijoje ir Vokietijoje. Taip pat Viola bendradarbiavo su Marcin Pospieszalski, Justyna Steczkowska, Chris de Burgh, David Mac Donald.

2008 m. gegužės mėn. buvo išleistas pirmasis jos solinis albumas „Przystań“. Tų pačių metų birželį ji įrašė muzikinį vaizdo klipą dainai „Druga po Bogu „.

Viola koncertuoja visoje Europoje (daugiausia Prancūzijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Vengrijoje, Italijoje), taip pat Kanadoje ir JAV. Ji yra labai patyrusi vokalo mokytoja ir dažnai kviečiama į vokalo dirbtuves įvairioms žmonių grupėms. Du jos mokiniai laimėjo prizines vietas reikšminguose Lenkijos vaikų dainų festivaliuose.

 

PROGRAMA:

Bryan Adams – Run to you (Bryan Adams, Jim Vallance)
Viola Brzezińska – Gdzieś na końcu świata (Viola Brzezińska, Robert Janson)
Viola Brzezińska – Druga po Bogu (Michał Maliszewski)
U2 – With Or Without You (U2, Bono)
Lara Fabian – I Will Love Again (Mark Taylor, Paul Barry)
Kim Wilde – You Keep Me Hangin’ On (Eddie Holland, Giuseppe Cassia)
The Band Perry – If I Die Young (Kimberly Perry)
Natalie Imbruglia – Torn (Scott Cutler, Anne Preven, Phil Thornalley)
PINK – What About Us (Pink, Johnny Mc Daid, Steve Mac)
The Script – Hall of Fame (Danny O’Donoghue, Will.i.am, Mark Sheehan)
Don Henley – The Boys Of Summer (Don Henley, Mike Campbell)
Bon Jovi – Livin’ On A Prayer (Jon Bon Jovi, Richie Sambora, Desmond Child)