Pagrindinis > Koncertai > Veronika ChiChi / Dmitrij Golovanov – „Gyvenimas yra gražus“ (džiazas, Lietuva)

Veronika ChiChi / Dmitrij Golovanov – „Gyvenimas yra gražus“ (džiazas, Lietuva)

Atlikėjai:
Veronika ChiChi (vokalas), Dmitrij Golovanov (fortepijonas)
Data:
2022 m. Sausio 29 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
€ 15 - 20 - 30

Aprašymas

Dmitrij Golovanov ir Veronika ChiChi - tobulai jaučiantis vienas kitą, kvėpuojantis vienu ritmu duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tai aukščiausios prabos profesionalumo bei šarmo, elegancijos ir charizmos kombinacija. 2016 metų gruodį duetas pristatė savo persmelktą meile, šviesa ir šiluma albumą, o šį rudenį duetas paruošė dar vieną naują programą „Džiazas iš namų“ - tai džiazo programa lietuvių kalba, nešanti ramybę ir šilumą į klausytojų, pasiilgusių koncertų, namus. Dalis naujos programos skambės ir šiame koncerte.
Plačiau

Dmitrij Golovanov ir Veronika ChiChi – tobulai jaučiantis vienas kitą, kvėpuojantis vienu ritmu duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tai aukščiausios prabos profesionalumo bei šarmo, elegancijos ir charizmos kombinacija. 2016 metų gruodį duetas pristatė savo persmelktą meile, šviesa ir šiluma albumą, o šį rudenį duetas paruošė dar vieną naują programą „Džiazas iš namų“ – tai džiazo programa lietuvių kalba, nešanti ramybę ir šilumą į klausytojų, pasiilgusių koncertų, namus. Dalis naujos programos skambės ir šiame koncerte.

Tiek Veronika, tiek Dmitrij yra vieni ryškiausių šalies džiazo muzikos atlikėjų, jų biografijose daugybė koncertų svarbiausiose šalies scenose, begalė bendradarbiavimų su užsienio atlikėjais bei plati užsienio koncertų geografija, tačiau svarbiausia jiems – gyvas muzikinis bendravimas su klausytoju „čia ir dabar“, kiekvienos sekundės išgyvenimas ir čia pat gimstanti muzika, kurios dalyviu tampa klausytojas.

Veronika ChiChi – publikos pamėgta, šarminga ir ambicinga džiazo vokalo meistrė, kurios balsas suvirpina kiekvieno klausytojo sielos stygas. Ryškiai ir drąsiai įžengusi į Lietuvos džiazo sceną, po kelių metų ji jau subūrė įspūdingą tarptautinį atlikėjų kvartetą su kuriuo įrašė debiutinį albumą „Singer of a 1000 faces“. Veronika yra aktyvi džiazo scenos ir festivalių dalyvė, nuolat koncertuojanti su savo kvartetu, retro svingo vokaliniu trio „The Ditties“, duetu su D. Golovanov, taip pat koncertavo daugelyje Europos šalių bei JAV, Kinijoje ir Rusijoje su  šiuolaikine opera „Geros Dienos!“ ir kitais projektais.

Dmitrij Golovanov – vienas ryškiausių ir svariausių džiazo pianistų Lietuvoje, puikiai išmanantis džiazo kalbą ir turintis brandų skonį. Jo įvairiapusiškumas ne tik leido jam dalyvauti daugybėje skirtingų projektų, bet ir surasti savo išskirtinį skambesį tiek grojant fortepijonu, tiek naudojant „gyvą“ elektroniką. Jo talentas, įgūdžiai, išraiškingumas ir išskirtinė grojimo maniera pelnė jam vieno pastebimiausių pianistų titulą Baltijos šalių džiazo scenoje. Jo pasiekimų sąraše – pusfinalis Montreux solo pianistų konkurse, Finalas European Jazz Competition, Muzikos sąjungos Auksinio disko apdovanojimas bei daugybė kitų, o patirtį jis kaupė tokių festivalių kaip Jazz Jamboree, Pori Jazz, London Jazz ir kt. scenose. Jo grojimas skamba daugiau nei 11 CD, daugumoje jų jis yra projektų lyderis, bendralyderis arba muzikos aranžuotojas.

PROGRAMA:
Džiazo standartai, autoriniai džiazo kūriniai anglų ir lietuvių kalbomis

Paklausyti: