Pagrindinis > Koncertai > „Vėjas per tavo kelius“

„Vėjas per tavo kelius“

Atlikėjai:
Domantas Razauskas (gitaros, balsai), Saulius Petreikis (viso pasaulio instrumentai) | Lietuva
Data:
2023 m. Gruodžio 9 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
20 - 30 - 40 €
Bilietai:

DĖL PAPILDOMŲ BILIETŲ TEIRAUTIS:
Tel.: +370 626 82 760
El. paštas: info@paliesiausdvaras.lt

Aprašymas

Paliesiaus dvare pasirodys neišskiriamas scenos duetas – Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis. Atlikėjai puikiai pažįstami ir atpažįstami iš savo muzikinio braižo bei skambesio. Kiekvienas jų koncertas įsimintinas ir nepakartojamas. Net ir senos dainos kaskart įgauną naujus, netikėtus skambesius. Paliesiaus dvare netrūks improvizacijų, raudų ir užkalbėjimų. Šio šamaniško dueto atliekama muzika paliečia kiekvieną širdies kertelę. Jie tiki tuo, ką daro, ir priverčia tuo tikėti klausytojus. Viename koncerte – tik gražiausios Domanto dainos, eilės, Sauliaus improvizacijos ir muzika, tekanti venomis.
Plačiau

2023 m. gruodžio 9 d. 16 val. Paliesiaus dvare pasirodys neišskiriamas scenos duetas – Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis. Atlikėjai puikiai pažįstami ir atpažįstami iš savo muzikinio braižo bei skambesio. Kiekvienas jų koncertas įsimintinas ir nepakartojamas. Net ir senos dainos kaskart įgauną naujus, netikėtus skambesius. Paliesiaus dvare netrūks improvizacijų, raudų ir užkalbėjimų. Šio šamaniško dueto atliekama muzika paliečia kiekvieną širdies kertelę. Jie tiki tuo, ką daro, ir priverčia tuo tikėti klausytojus. Viename koncerte – tik gražiausios Domanto dainos, eilės, Sauliaus improvizacijos ir muzika, tekanti venomis.

 

Informacinis partneris:

     

Programa

Domanto Razausko dainos ir Sauliaus Petreikio improvizacijos

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Anties šlaunelė „Confit“
Nebeturime
BBQ kiaulienos šonkauliukai su kimchi salotomis
Nebeturime
Šamo filė su saliero tagliatelle
Nebeturime
Vištienos krūtinėlė įdaryta mocarela ir špinatais su sūrio padažu
Nebeturime
Kepto burokėlio kilimas su ožkos sūriu
Nebeturime
Desertas su pasirinktu karštu gėrimu: Crème brûlée
Nebeturime

 

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

„SKAMBANTYS“ RAUDONIEJI VYNAI IŠ PRANCŪZIJOS. PAŽINIMO POPIETĖ SU GĖRIMŲ EKSPERTU

Paliesiaus dvare netrūks poezijos ir garsų improvizacijų, kurias sukurs neišskiriamas Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio duetas. O prieš koncertą kviesime patirti skonių improvizacijas, nes raudonasis vynas visai kaip muzika gali sužadinti skirtingus poskonius, kvapus bei juos lydinčias emocijas.

Juk vynams naudojamos skirtingos vynuogės ir įvairūs jų deriniai – tad ir skiriasi jie kaip styginių ansamblis nuo simfoninio orkestro, birbynė nuo lūpinės armonikėlės. Vieta, kur vynuogės augo, paveikia vyno skonį, visai kaip menininkams įtaką daro jų kilmės šalis. Pagaliau, vynai bręsta juk irgi skirtingomis sąlygomis.

Degustacijos metu pasimėgausite penkių skirtingų Prancūzijos regionų raudonųjų vynų deriniais. O kelionėje po vynų pasaulį Jus lydės gėrimų ekspertas Juozas Kabašinskas, kuris ne tik patars, į ką atkreipti dėmesį ragaujant, bet ir papasakos daug įdomybių apie vynų kilmę bei ypatumus.

Tad kviesime ragauti intuityviai ir laisvai, pajausti tai, ko labiausiai geidžia širdis, ir pasimėgauti naujų potyrių pilna popiete tokiu gražiu laikotarpiu.

Plačiau

KALĖDŲ LAUKIMAS PALIESIAUS DVARE: VAŠKINIŲ ŽAISLIUKŲ IR ŽVAKIŲ GAMYBOS DIRBTUVĖS

Paliesiaus dvaras kvepės natūraliu vašku! Šį kvapą galėsime pasiimti į savo namus, nes liesime papuošimus savo kalėdinėms eglutėms iš Paliesiaus dvaro apylinkėse gyvenančių bičių gaminamo vaško.

Prieš prisiliesdami prie natūralaus bičių vaško išgirsite avilio istoriją: daugiau sužinosite apie bičių gyvenimą, jų gaminamus produktus, būdus, kaip galime pajausti bites, iš kur atsiranda vaškas, kokia jo nauda žmogui.

Švęsime Advento laikotarpį, tad be kalėdinių žaisliukų liejimo savo eglutės puošimui, išmoksime pasigaminti ir keletą vaškinių žvakelių savo namams, kurių šiluma galėsite džiaugtis ant savo Kūčių stalo. Taip pat skanausime iš medingųjų augalų pagamintą arbatą, degustuosime su meile pagamintus bičių produktus ir sužinosime, ar Kūčių naktį galime išgirsti kalbančias bites!

Plačiau

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.