Pagrindinis > Koncertai > Thousand Seconds Of Our Life: Dmitrij Golovanov (fortepijonas, Lietuva), Jan Maksimovič (saksofonas, Lietuva)

Thousand Seconds Of Our Life: Dmitrij Golovanov (fortepijonas, Lietuva), Jan Maksimovič (saksofonas, Lietuva)

Atlikėjai:
Dmitrij Golovanov (fortepijonas, Lietuva), Jan Maksimovič (saksofonas, Lietuva)
Data:
2020 m. Rugsėjo 26 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
€ 15 - 20

Aprašymas

Kūrybinis tandemas užburia savo meistriškumu. Dueto išskirtinis bruožas – spontaninė kūryba, persmelkta išminties, dvasingumo ir lakoniškumo, elegantiškai balansuojanti tarp intelekto ir intuicijos.
Plačiau

Dmitrij Golovanov ir Jan Maksimovič – užburiantis savo meistriškumu kūrybinis tandemas, per pastaruosius 15 metų scenoje sukūręs daugybę stebuklingų, trapių ir jaudinančių „šią akimirką“ gimstančių muzikinių šedevrų, 2019 pristatė savo duetinį LP/CD albumą „Thousand Seconds Of Our Life“. Dueto išskirtinis bruožas – spontaninė kūryba, persmelkta išminties, dvasingumo ir lakoniškumo, elegantiškai balansuojanti tarp intelekto ir intuicijos.

Abu muzikai yra vieni ryškiausių šalies improvizacinės muzikos ir džiazo atlikėjų, abiejų biografijose daugybė koncertų svarbiausiose šalies scenose, begalė bandradarbiavimų su užsienio atlikėjais bei plati užsienio koncertų geografija, tačiau svarbiausia jiems – gyvas muzikinis bendravimas su klausytoju „čia ir dabar“, kiekvienos sekundės išgyvenimas ir čia pat gimstanti muzika, kurios dalyviu tampa klausytojas.

Jan Maksimovič – saksofonininkas, kompozitorius, pedagogas, grupių lyderis. Pagarsėjęs perfekcionistas ir polistilistinės raiškos meistras, pranokęs savo kartos džiazo muzikus, šiandien vardijamas tarp pačių ryškiausių Lietuvos džiazo kūrėjų. Jis išsiskiria emocionaliu ir brandžiu muzikavimu, nepaprasta kūrybine energija, atidumu kiekvienai skambesio detalei ir sykiu puikiu visumos pojūčiu. Lietuvos džiazo scenoje pasirodęs 1996 metais, nuo to laiko jis muzikavo su garsiausiais Lietuvos džiazo kūrėjais. 2002 m. Jan Maksimovič debiutavo kaip lyderis ir kompozitorius ir nuo to laiko daugiausia muzikuoja su savo grupėmis: trio, kvartetu, kvintetu „Riot”. Jis taip pat groja solo ir su akademinės muzikos atlikėjais.

Dmitrij Golovanov – klavišinių virtuozas, puikiai valdantis ir akustinį fortepijoną, ir elektroninius instrumentus; jam nesvetimi modernūs skambesiai ir technologijos. Sparčiai progresuojantis pianistas – universalus ir techniškas, konstruktyvus ir kartu emocionalus. Susipažinęs su turtinga džiazo praeitimi, muzikas kuria savo stilių, kuriuo jis pasirodo tiek kaip mąslus kūrėjas, tiek kaip tikras šmaikštuolis. Dmitrij Golovanov groja įvairų repertuarą – nuo džiazo klasikos iki originalaus creative. Jau penkiolika metų pianistas aktyviai dalyvauja Lietuvos džiazo gyvenime, muzikuodamas su ryškiausiais šalies džiazo atlikėjais.

Programa:

„Thousand Seconds Of Our Life“

Pasiklausyti: