Pagrindinis > Koncertai > The Alias Sessions: Murcof

The Alias Sessions: Murcof

Atlikėjai:
Murcof / laptop & synthesizers / Mexico
Data:
2021 m. Lapkričio 13 d.
Pradžia:
18:00
Kaina:
30 - 45 - 60 €

Aprašymas

Murcof – tai meksikiečių elektroninės muzikos atlikėjo Fernando Corona pseudonimas. F. Corona gimė 1970 m. Tichuanoje, Meksikoje. 1999–2002 m. buvo Tichuanoje įsikūrusio elektroninės muzikos kolektyvo „Nortec Collective“ nariu. Tuo metu atlikėjas prisistatė Terrestre pseudonimu. Nuo 2006 m. F. Corona gyvena Barselonoje, Ispanijoje...
Plačiau

Murcof – tai meksikiečių elektroninės muzikos atlikėjo Fernando Corona pseudonimas. F. Corona gimė 1970 m. Tichuanoje, Meksikoje. 1999–2002 m. buvo Tichuanoje įsikūrusio elektroninės muzikos kolektyvo „Nortec Collective“ nariu. Tuo metu atlikėjas prisistatė Terrestre pseudonimu. Nuo 2006 m. F. Corona gyvena Barselonoje, Ispanijoje.

Murcof kuria minimalistinę elektroniką su sudėtingais perkusijos ritmais, industrinės, dub ir IDM  muzikos prieskoniais. Daugelis jo kūrinių – abstraktūs, netaisyklingi. Melodijos, įkvėptos klasikinės muzikos – girdėti modernios klasikinės muzikos, musique concrète, mikropolifonijos, baroko ir kt. muzikos įtaka. Taip pat Murcof nebijo folklorinių garsų ir laisvos improvizacijos.

Koncerto metu skambės naujausio Murcof albumo „The Alias Sessions“ kūriniai. Šis albumas gimė iš ilgalaikio bendradarbiavimo su Ženevoje įsikūrusia šokėjų trupe „Guilherme Botelho‘s Alias“. „The Alias Sessions“ – tai elektroninė muzika, sukurta šokio spektakliams Contre-Mondes (2017 m.) ir Normal (2018 m.). Ji neša ir išskirtinę įtampą, ir palaimingą laisvės jausmą. Tai – vos girdimi garseliai ir žemę drebinantys bosai.

Pasiklausyti: