Pagrindinis > Koncertai > „Tai gražiai mane augino”

„Tai gražiai mane augino”

Atlikėjai:
Judita Leitaitė (mecosopranas), Paulina Daukšytė-Šereckienė (smuikas), Beata Vingraitė-Andriuškevičienė (fortepijonas), Virginija Kochanskytė (aktorė, režisierė) | Lietuva
Data:
2024 m. Gegužės 5 d.
Pradžia:
14:00
Kaina:
20 - 30 - 40 €
VAKARIENĖ

Aprašymas

Sutikite Motinos dieną su jautriu koncertu! Paliesiaus dvare šią dieną gražiausiais lietuviškais žodžiais, dainomis, muzika apkabinsim ir su meile dainuosim Mamai. Nes kur ieškoti atramos šiandienos neramiame laike? Ar ne mus užauginusios Mamos patirtyse, jos gebėjime sudėtingiausiomis aplinkybėmis gyventi artimo meilės dvasioje, įveikti kelio iššūkius ir mūsų širdyse subrandinti tikėjimą, kad su meile galima kalnus nuversti...
Plačiau

Sutikite Motinos dieną su jautriu koncertu! Paliesiaus dvare šią dieną gražiausiais lietuviškais žodžiais, dainomis, muzika apkabinsim ir su meile dainuosim Mamai.

Nes kur ieškoti atramos šiandienos neramiame laike? Ar ne mus užauginusios Mamos patirtyse, jos gebėjime sudėtingiausiomis aplinkybėmis gyventi artimo meilės dvasioje, įveikti kelio iššūkius ir mūsų širdyse subrandinti tikėjimą, kad su meile galima kalnus nuversti…

Koncerte skambės Lietuvos kompozitorių dainos, romansai, muzika, lietuvių poetų eilės: K. Kavecko, A. Bražinsko, A. Raudonikio, T. Leiburo, G. Savinos, V. Kernagio populiarios dainos ir romansai šiandien jau įvardijami klasika. Žiūrovai, ištroškę išgirsti naujų skambesių, galės mėgautis M. K. Čiurlionio, G. Kuprevičiaus, K. Vasiliauskaitės romantikos atspindžiais grįsta muzika, J. Aisčio, J. Marcinkevičiaus, S. Gedos poezijos netikėtai jautriomis interpretacijomis. Programos spektre gracingai skleidžiasi tiek intymumu pasižymintys momentai, tiek ir klausytojus užburianti energija.Svajingomis melodijomis atausti Lietuvos kompozitorių kūriniai ir prasmingos lietuvių poetų eilės nepaliks abejingų, dovanos džiaugsmą rasti atbalsį savosioms patirtims, pasąmonės slėpiniams, Grožio ir harmonijos ilgesiui…

Kviečiame širdingai bičiulystei lietuviškų dainų, muzikos, eilių apsuptyje!

Judita Leitaitė – mecosopranas, tarptautinių konkursų laureatė, viena ryškiausių kamerinės muzikos atlikėjų, itin artistiška dainininkė, kerinti ne tik ypatingai išvystytu vokalu, bet ir įtikinančia kūrinių interpretacija.

Paulina Daukšytė-Šereckienė – smuikininkė, pasižyminti emocionaliu autoriaus muzikinės minties perteikimu.

Beata Vingraitė-Andriuškevičienė – pianistė, subtiliai įsiklausanti į partnerį, kurios preciziškas muzikavimas kūriniams suteikia netikėtų spalvų.

Virginija Kochanskytė – aktorė ir režisierė, nuolat stebinanti gerbėjus ne tik ekspresijos sklidina tekstų interpretacija, bet ir kuriamų kamerinių projektų intelektualumu, teatrine žaisme, muzikos ir žodžio derme.

 

 

Informacinis partneris:

     

Programa

K. Kaveckas – „Pavasaris“, ž. E. Mieželaičio

K. Kaveckas – „Susitikt tave norėčiau vėlei“, ž. V. Spudo

A. Raudonikis – „Tau, mama“, ž. J. Lapašinsko

A. Raudonikis – „Švelnumas“, ž. E. Selelionio

A. Raudonikis – „Mylimos akys“, ž. J. Lapašinsko

A. Bražinskas – „Vakaro malda“, ž. A. Baltakio

B. Dvarionas – „Žvaigždutė“, ž. L. Stepanausko

V. Paltanavičius – „Tau, mano mamyte“, ž. K. Kubilinsko

G. Pūgžlys – „Marijai”, ž. G. Pūgžlio

T. Leiburas – „Prie pasakų miesto“, ž. P. Širvio

G. Savinienė – „Lietuva“, ž. J. Marcinkevičiaus

G. Kuprevičius – „Preliudas M. K. Čiurlioniui atminti“ smuikui solo

V. Kernagis – „Baltas paukštis“ smuikui solo

S. Gedos, J. Aisčio, J. Degutytės, J. Marcinkevičiaus eilės.

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Eršketo filė, keptos kaliaropės, grietinėlės česnakų padažas

27.00 Į krepšelį

Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Jautienos tartaras su Paliesiaus dvaro duonelės traškučiais | Žuvies sultinys su menke | Eršketo filė | Desertas)

48.00 Į krepšelį

Anties krūtinėlė, kalafiorų salierų tyrė, bruknių padažas

26.00 Į krepšelį

Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Jautienos tartaras su Paliesiaus dvaro duonelės traškučiais | Žuvies sultinys su menke | Anties krūtinėlė | Desertas)

47.00 Į krepšelį

Kiaulienos skruostai, bulvių košė su raugintais kopūstais, kreivabudės, rudasis padažas

16.00 Į krepšelį

Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Jautienos tartaras su Paliesiaus dvaro duonelės traškučiais | Žuvies sultinys su menke | Kiaulienos skruostai | Desertas)

37.00 Į krepšelį

Įvairiaspalvės morkos, morkų apelsinų padažas, kepintos kanapių sėklos ir riešutai, topinambų traškučiai

11.00 Į krepšelį

Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Jautienos tartaras su Paliesiaus dvaro duonelės traškučiais | Žuvies sultinys su menke | Įvairiaspalvės morkos | Desertas)

32.00 Į krepšelį

Desertas: Juodasis miškas

6.00 Į krepšelį

 

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Gėrimus prie patiekalų kviečiame užsisakyti papildomai vietoje.

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.