Pagrindinis > Koncertai > „Susikalbėjimai“

„Susikalbėjimai“

Atlikėjai:
Dainius Puodžiukas (smuikas), Ieva Puodžiukė (smuikas), Darius Mažintas (fortepijonas) | Lietuva
Data:
2024 m. Balandžio 13 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
20 - 30 - 40 €

Aprašymas

Du smuikai ir fortepijonas – retai pasaulio scenose girdimas instrumentų derinys. Šis naujai susibūręs trio ansamblis – unikalus! Kviečiame išgirsti tris veržlius, drąsius, talentingus atlikėjus, suvienijusius jėgas bendram muzikiniam projektui, Paliesiaus dvare, klausantis muzikinio pokalbio. Dainius Puodžiukas – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteris, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas. Bostono universiteto ir „Longy School of Music“ absolventas. Niujorko festivalyje-konkurse „Young Virtuosos 2001“ laimėtojas: laureato vardas suteikė galimybę griežti solo garsiojoje „Carnegie Hall“. Dainius yra Auksinio disko laureatas (Lietuvos Muzikų Sąjunga, 2009). Atlikėjas aktyviai dalyvauja ne tik solinėje veikloje, bet ir dažnai atlieka kamerinę muziką su pianistu A. Puodžiuku, kuriems teko groti Baltijos valstybių prezidentų susitikimo metu Vilniuje (2000), Baltijos koncertų cikle (2003), Nobelio premijos laureatų pagerbimo iškilmėse Bostone (2003). Taip pat atlieka kamerinę muzika su žmona I. Puodžiuke ir kitais atlikėjais. 7 metus grojo kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“, buvo styginių kvarteto „Chordos“ narys.
Plačiau

Du smuikai ir fortepijonas – retai pasaulio scenose girdimas instrumentų derinys. Šis naujai susibūręs trio ansamblis – unikalus! Kviečiame išgirsti tris veržlius, drąsius, talentingus atlikėjus, suvienijusius jėgas bendram muzikiniam projektui, Paliesiaus dvare, klausantis muzikinio pokalbio.

Dainius Puodžiukas – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteris, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas. Bostono universiteto ir „Longy School of Music“ absolventas. Niujorko festivalyje-konkurse „Young Virtuosos 2001“ laimėtojas: laureato vardas suteikė galimybę griežti solo garsiojoje „Carnegie Hall“. Dainius yra Auksinio disko laureatas (Lietuvos Muzikų Sąjunga, 2009). Atlikėjas aktyviai dalyvauja ne tik solinėje veikloje, bet ir dažnai atlieka kamerinę muziką su pianistu A. Puodžiuku, kuriems teko groti Baltijos valstybių prezidentų susitikimo metu Vilniuje (2000), Baltijos koncertų cikle (2003), Nobelio premijos laureatų pagerbimo iškilmėse Bostone (2003). Taip pat atlieka kamerinę muzika su žmona I. Puodžiuke ir kitais atlikėjais. 7 metus grojo kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“, buvo styginių kvarteto „Chordos“ narys.

Ieva Puodžiukė – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro artistė, pedagogė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, didelę duoklę atiduodanti kamerinei muzikai. Atlikėja nuolat dalyvauja muzikiniuose projektuose, kamerinę muziką dviem smuikams nuo 2016 m. atlieka kartu su vyru D. Puodžiuku. Grieždama kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“, apkeliavo daugelį pasaulio koncertų salių.

Dariaus Mažinto skambinimas fortepijonu siejamas su ekspresyvumu, subtilumu ir emocine prieiga. Pianistas pasižymi muzikalumu ir unikalia interpretacija, netikėtais niuansais ir savitais muzikiniais įvaizdžiais. Darius Mažintas yra pelnęs įvertinimų tarptautiniuose konkursuose, kviečiamas muzikuoti festivaliuose, solidžių pasirodymų su įvairiais orkestrais ir pripažintais Lietuvos bei užsienio scenos partneriais surengė koncertų salėse. Taip pat jis yra edukacinių muzikos projektų autorius, labdaringų koncertų organizatorius ir kultūrinių institucijų steigėjas, paramos fondo „Looking at the stars“ meno vadovas.

2022 m. balandį ir gruodžio mėnesiais filantropo Dmitrijaus Kanovičiaus įkurtas Kanados labdaros fondas „Žiūrėdamas į žvaigždes“ („Looking at the Stars“) suorganizavo du unikalius pianisto koncertus Rusijos agresorių nuniokotoje Irpinėje ir Iziume Ukrainoje.

Tikėdamas Muzikos galia, pianistas kartu su fondu „Looking at the stars“ organizuoja klasikinės muzikos renginius įkalinimo įstaigose.

 

 

Informacinis partneris:

     

Programa

Rebecca Clarke – 3 pjesės dviems smuikams ir fortepijonui

Leonard Bernstein – Fortepijoninis trio aranžuotas dviems smuikams ir fortepijonui

Moritz Moszkowski – Siuita dviems smuikams ir fortepijonui, op.71

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.