Pagrindinis > Koncertai > Smaragdiniai Naujieji Paliesiuje: Erica Jennings ir Petras Geniušas

Smaragdiniai Naujieji Paliesiuje: Erica Jennings ir Petras Geniušas

Atlikėjai:
Erica Jennings (vokalas), Petras Geniušas (fortepijonas) | Lietuva
Data:
2023 m. Gruodžio 31 d.
Pradžia:
17:30
Bilietai:

69 € – Įskaičiuota: koncertas, šampano taurė.
134 € – Įskaičiuota: šventinė vakarienė, koncertas, šampano taurė. | Išparduota
159 € – Įskaičiuota: šokių pamoka, šventinė vakarienė, koncertas, šampano taurė. | Išparduota
219 € – Įskaičiuota: išskirtinių vynų pažinimo programa, šokių pamoka, šventinė vakarienė, koncertas, šampano taurė. | Išparduota
298 € – Įskaičiuota: nakvynė Paliesiaus dvare, išskirtinių vynų pažinimo programa, šokių pamoka, šventinė vakarienė, koncertas, šampano taurė | Išparduota

DĖL BILIETŲ TEIRAUTIS: Tel.: +370 626 82 760, El. paštas: info@paliesiausdvaras.lt

 

V A K A R O      P  R O G R A M A:

17:30 – 18:30 | Svečių pasitikimas su vyno taure iš Paliesiaus dvaro vyno rūsio;
18:30 – 20:00 | Išskirtinių vynų pažinimo vakaras;
20:00 – 21:00 | Koncertas;
21:00 – 22:30 | Šventinė vakarienė;
23:00 – 00:00 | Šokiai;
00:00 – 00:30 | Naujųjų metų sutikimas, linksmybės;

Aprašymas

Legendos byloja, kad pažiūrėjus į smaragdą širdyje tampa giedra, palietus jį tirpsta skausmas ir liūdesys, širdis tarsi numeta sunkias grandines, ima plakti meilės ritmu. Visa esybė prisipildo jėgos, kliūtys tarsi išnyksta. Tada nori džiaugtis ir mylėti, atrodo, kad gali įveikti viską.
Plačiau

Legendos byloja, kad pažiūrėjus į smaragdą širdyje tampa giedra, palietus jį tirpsta skausmas ir liūdesys, širdis tarsi numeta sunkias grandines, ima plakti meilės ritmu. Visa esybė prisipildo jėgos, kliūtys tarsi išnyksta. Tada nori džiaugtis ir mylėti, atrodo, kad gali įveikti viską.

Tokia smaragdo galia laukia ir Paliesiaus dvare per Naujuosius. Pirmiausia ji palies liežuvį su taure vyno iš dvaro rūsių, pakviesime jų išskirtinumą pažinti ir giliau degustacijoje. Tada magija pasieks ausis scenoje fortepijonu buriant pianistui Petrui Geniušui ir keriškai dainuojant Ericai Jennings: kartu jie atvers kelią klausytojams į nepažįstamas muzikos erdves, leis atrasti kažką naujo, ir sugraudins, ir įkvėps svajoti, ir įžiebs meilę – visai kaip smaragdas. Po koncerto pakviesime į šventinę vakarienę, sužadinsiančią ir skonį, ir uoslę – o tada paraginsime leisti burtams nukeliauti visu kūnu šokant! Ir smaragdinės magijos pilna širdimi sutiksime Naujuosius metus.

Dainininkės Ericos Jennings ir pianisto Petro Geniušo programa bus išties šventiška, sujungianti įvairių žanrų ir nuotaikų kūrinius. Kaip sako Petras Geniušas, „muzikoje kartu jaučiamės puikiai, abiems tai yra kažkas naujo. Leidžiamės į beveik rizikingas įvairių žanrų sintezes ir iš to gimsta faini dalykai“.

Pianistas yra meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Atlikėjas aktyviai koncertuoja Lietuvoje su Lietuvos orkestrais, ansambliais ir solistais, jį taip pat neretai galima pamatyti ant scenos akompanuojantį dramos spektakliams, baletui ar net kabaretui, dalyvaujantį džiazo ir įvairius muzikos stilius kryžminančiuose projektuose. Tarptautinį pripažinimą pianistas pelnė pasirodymais garsiausiose pasaulio koncertų salėse.

Dainininkė Erica Jennings yra grupės „Skamp“ vokalistė, jazz, soul, folk ir pop muzikos stilių atlikėja. 2017 m. ji kartu su „Skamp“ atstovavo Lietuvai Eurovizijos dainų konkurse, buvo išrinkta „Metų atlikėja“ bei paskelbta žurnalo „Stilius“ 2017-ųjų „Metų moterimi“. Ji išleido kelis solinius albumus, bendradarbiavo su Andriumi Mamontovu, garsiais Niujorko džiazmenais ir kitais atlikėjais.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.