Pagrindinis > Koncertai > Simonas Miknius (fortepijonas, Lietuva)

Simonas Miknius (fortepijonas, Lietuva)

Atlikėjai:
Simonas Miknius (fortepijonas, Lietuva)
Data:
2024 m. Rugsėjo 14 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
15 - 20 €

Aprašymas

Po ketverių metų jaunasis pianistas Simonas Miknius vėl sugrįžta į Paliesiaus dvaro koncertų salę! Kviečiame atvykti į koncertą ir praleisti šiltą popietę su muzika.
Plačiau

Po ketverių metų jaunasis pianistas Simonas Miknius vėl sugrįžta į Paliesiaus dvaro koncertų salę! Kviečiame atvykti į koncertą ir praleisti šiltą popietę su muzika.

Simonas šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, yra daugelio nacionalinių ir tarptautinių pianistų konkursų laureatas ir prizininkas. Koncertavo su Kauno simfoniniu, Lietuvos, Šv. Kristoforo, VDU bei Lvovo ir Varšuvos kameriniais orkestrais.

Simono juvelyriškai atliekami klasikinės muzikos kūriniai pasižymi branda ir išskirtiniu muzikalumu. Pianisto repertuaras labai platus, apimantis nuo baroko iki šiuolaikinių laikų muzikos. Vieni iš jam artimiausių kompozitorių yra F. Šopenas, F. Listas, J. F. Rameau, L. van Betovenas ir kt.

 

Informacinis partneris:

     

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.