Pagrindinis > Koncertai > Penktasis Alexander Paley muzikos maratonas „Raritetai“ Paliesiuje

Penktasis Alexander Paley muzikos maratonas „Raritetai“ Paliesiuje

Atlikėjai:
Alexander Paley (fortepijonas), Amiram Ganz (smuikas), Raimondas Butvila (smuikas). Ansamblio „Paleasis“ nariai: Kristijonas Pūtys (smuikas), Tomas Savickas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė), Dainius Rudvalis (kontrabosas), Marius Dominykas Sakavičius (violončelė), Vytenis Gurstis (fleita), Ugnius Dičiūnas (obojus), Karolis Kolakauskas (klarnetas), Andrius Puplauskis (fagotas), Gediminas Abaris (valtorna)
Data:
Rugpjūčio 26-27 d.
Pradžia:
11:00
Bilietai:
Dviejų dienų abonementas (08.26 ir 08.27)

85.00 Į krepšelį

I dienos abonementas (08.26)

40.00 Į krepšelį

II dienos abonementas (08.27)

60.00 Į krepšelį

Norimą bilietų kiekį galite pasirinkti laukelyje ,,Kiekis” būdami krepšelio žingsnyje.

Neturintiems galimybės dalyvauti visame vienos ar dviejų dienų maratone ir norintiems įsigyti bilietus į pasirinktą koncertą, kviečiame teirautis dėl bilietų: Tel.: +370 626 82 760, El. p.: info@paliesiausdvaras.lt

Aprašymas

Pasaulinio lygio fortepijono virtuozas Alexander Paley Paliesiaus dvaro publikai pristato penktąjį muzikos maratoną! Šių metų muzikos maratono tema – „Raritetai“. Dvi dienas Paliesiuje skambės aukščiausios klasės, bet mažai žinoma muzika – A. Paley prisiekia, kad 99 % kūrinių dar nebuvo atlikti Lietuvoje. Kruopščiai atrinktą programą su skirtingais kompozitoriais iš skirtingų epochų atliks 13 talentingų atlikėjų iš Lietuvos bei kitų šalių. A. Paley juokauja, kad maratono idėja kilo ne iš užgaidos pasirodyti, kad šis galįs ištisas valandas be pertraukos skambinti fortepijonu, o iš noro kartu suburti tiek atlikėjus, tiek klausytojus ir mėgautis muzikos gausa. Tad kviečiame į kelionę po slaptingą muzikos pasaulį tarp laukinės gamtos Paliesiaus dvare, kurios metu atsiskleis dar daugiau muzikinių paslapčių nei bet kada anksčiau...
Plačiau

I diena (rugpjūčio 26 d.)

11:00 | Rytinis koncertas – 20 €
14:30 | Dieninis koncertas – 25 €
19:00 | Vakarinis koncertas – VIETŲ NEBĖRA

II diena (rugpjūčio 27 d.)

11:00 | Rytinis koncertas – 20 €
14:30 | Dieninis koncertas – 25 €
19:00 | Finalinis koncertas – 30/40/50 €

 

Pasaulinio lygio fortepijono virtuozas Alexander Paley Paliesiaus dvaro publikai pristato penktąjį muzikos maratoną! Šių metų muzikos maratono tema – „Raritetai“.

Dvi dienas Paliesiaus dvare skambės aukščiausios klasės, bet mažai žinoma muzika – A. Paley prisiekia, kad 99 % kūrinių dar nebuvo atlikti Lietuvoje. Kruopščiai atrinktą programą su skirtingais kompozitoriais iš skirtingų epochų atliks 13 talentingų atlikėjų iš Lietuvos bei kitų šalių.

Pasak Alexander Paley, šis festivalis – tai duoklė vienam geriausių XIX a. amžiaus pianistui ir kompozitoriui Anton Rubinstein, kuris gimė A. Paley tėvynėje Moldovoje ir kuriuo Moldova labai didžiuojasi. Tai taip pat duoklė pirmajai A. Paley fortepijono mokytojai E. Revzo. Pianistei studijuojant Milano konservatorijoje, žymus Italijos kompozitorius Riccardo Pick-Mangiagalli buvo konservatorijos direktorius.

A. Paley juokauja, kad maratono idėja kilo ne iš užgaidos pasirodyti, kad šis galįs ištisas valandas be pertraukos skambinti fortepijonu, o iš noro kartu suburti tiek atlikėjus, tiek klausytojus ir mėgautis muzikos gausa. Tad kviečiame į kelionę po slaptingą muzikos pasaulį tarp laukinės gamtos Paliesiaus dvare, kurios metu atsiskleis dar daugiau muzikinių paslapčių nei bet kada anksčiau…

Ugningasis fortepijono virtuozas Alexander Paley savo talentu ir charizma nepalieka abejingų. Publika jam ploja atsistojusi, o kritikai negaili pagyrų. Svajonė skambinti fortepijonu užgimė jau ankstyvoje vaikystėje, kai jaunasis pianistas nekantraudamas laukė galimybės pirmą kartą prisiliesti prie pianino „Belarus“ klavišų.

Gausybe pasaulinio lygio apdovanojimų įvertintas pianistas savo pasirodymus yra surengęs ir visada laukiamas prestižiškiausiose koncertų salėse ir festivaliuose. Jų sąraše puikuojasi „Radio France“, „Theatre des Champs-Elysees“, „Salle Pleyel“, „Salle Gaveau“ (Paryžius), „Grands Interprètes“ (Lijonas), Lilio fortepijono festivalis, Bezansono operos teatras, „Leipzig Gewandhaus“, „Concertgebouw“ (Amsterdamas), „Laeiszhalle“ (Hamburgas), koncertų salės Kinijoje ir kitur.

Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – tarp Niujorko, Paryžiaus ir Vilniaus gyvenantis pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

Pasaulinio garso smuikininkas Amiram Ganz karjerą pradėjo vos 11-os. Atlikėjas yra tarptautinių konkursų laureatas, sėkmingo Altenberg Trio Wien narys, visada laukiamas didžiosiose scenose. A.Ganz griežia 1690 m. Goffredo Cappa Italijoje pagamintu smuiku.

Smuikininkas Raimondas Butvila 1993 m. pagal Lietuvos – Venesuelos kūrybinio bendradarbiavimo sutartį, išvyko į šią Pietų Amerikos šalį. Karakase buvo Emil Friedman Koledžo Muzikiniu Direktoriumi ir Menų Universiteto (UNEARTE) profesoriumi, per 18 metų paruošė kelias profesionalių muzikų kartas. Kaip solistas, dažnai grojo su Venesuelos orkestrais, atlikdamas pagrindinį koncertų smuikui repertuarą. Grojo daug kamerinės muzikos, buvo Trio Academico Emil Friedman narys.

2011 m. grįžo į Lietuvą, yra Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijos styginių instrumentų katedros vedėjas, profesorius.

Nuo 2013 m. užsimezgė labai aktyvus meninis bendradarbiavimas su buvusiu bendramoksliu Maskvoje, pasaulinio garso pianistu virtuozu Alexander Paley. Surengti filharmoniniai rečitaliai Lietuvoje, koncertas su VDU Kameriniu Orkestru, kurio metu buvo atlikti J. Haydn ir F. Mendelssohn koncertai smuikui ir klavyrui. Nuo 2016 m. R. Butvila dalyvauja A.Paley rengiamame kasmetiniame Festivalyje Moulin d’Ande mieste Prancūzijoje.

Ansamblis „Paleasis“: Kristijonas Pūtys (smuikas), Tomas Savickas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė), Dainius Rudvalis (kontrabosas), Marius Dominykas Sakavičius (violončelė), Vytenis Gurstis (fleita), Ugnius Dičiūnas (obojus), Karolis Kolakauskas (klarnetas), Andrius Puplauskis (fagotas), Gediminas Abaris (valtorna).

Ansamblis „Paleasis“ suformuotas 2022 m. tarptautinio pripažinimo sulaukusio charizmatiškojo fortepijono virtuozo Alexanderio Paley iniciatyva. „Ne vienadienis projektas, o reguliariai repetuojantis, koncertuojantis ir tobulėjantis ansamblis – tai mano sena svajonė. Labai džiaugiuosi, kad šią svajonę pavyko įgyvendinti būtent Lietuvoje. Subūriau dešimt profesionalių muzikantų, bendraminčių su tikslu scenoje groti gerai pažįstamus, retai atliekamus arba tik kuriamus klasikinės muzikos šedevrus“, – taip apie ansamblio atsiradimo aplinkybes kalba virtuozas.

„Paleasis“ aktyviai koncertuoja visoje Lietuvoje, todėl per vienerius metus jau tapo žinomas ir mėgstamas už didžiųjų miestų ribų. 2023 m. kovo mėnesį įvyko ir pirmos ansamblio gastrolės pianisto gimtojoje Moldovoje, Kišiniovo filharmonijoje, kur ansamblį puikiai įvertino tiek publika, tiek kritikai, vadindami koncertą „nenuginčijamai įstabiu ir suteikusių nepamirštamų įspūdžių“. Šiuo metu ansamblis intensyviai ruošiasi prisistatymui Prancūzijos publikai. Ansamblio nariai – tai paties atlikėjo pagal aukščiausius meninius kriterijus atrinkti muzikantai iš Nacionalinio ir Valstybinio simfoninių, Nacionalinio operos ir baleto teatro bei Lietuvos kamerinio orkestrų.

Kristijonas Pūtys, talentingas lietuvių smuikininkas, klasikinės muzikos srityje jau sulaukė didelio pasisekimo. Laimėjęs pirmas vietas Nacionaliniame A. Livonto styginių instrumentų konkurse (2021 m.) ir Tarptautiniame lietuvių kompozitorių kamerinės muzikos konkurse (2021 m.), Kristijonas įrodė savo meninius gebėjimus ir meistriškumą.

Savo talentą kaip solistas jis yra atskleidęs su Švento Kristoforo kameriniu orkestru bei LMTA simfoniniu orkestru, su kuriuo koncertavo Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Be to, jis dalyvavo Berlyno filharmonijoje vykusiame prestižiniame projekte „Baltic roots“, kuriame su Karajano akademijos studentais grojo suburtame kameriniame orkestre, bei turėjo galimybę tobulinti meistriškumą su Berlyno filharmonijos orkestro nariais. Taip pat tarp svarbiausių Kristijono pasiekimų – Grand Prix apdovanojimas tarptautiniame konkurse „Baltic Strings“.

Altininkas Tomas Savickas mokėsi J. Naujalio muzikos gimnazijoje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Petro Radzevičiaus alto klasėje), 2005 m. jam suteiktas magistro laipsnis. Studijas Lietuvoje derino su studijomis Paryžiaus nacionalinėje muzikos ir teatro konservatorijoje (prof. Pierre-Henri Xuereb klasėje). Altininkas yra respublikinių stygininkų bei kamerinės muzikos konkursų laureatas, grojo solo su šv. Kristoforo kameriniu orkestru. Kaip kvarteto „Sensus“ bei Kristupo styginių kvarteto narys Tomas Savickas surengė koncertus įvairiuose pasaulio miestuose (Prahoje, Vienoje, Budapešte, Rygoje, Taline, Bordo ir kt.), dalyvavo įvairiuose festivaliuose (tarp jų „Praha – Viena ¬– Budapest“, Villecroze akademija, Kristupo vasaros festivalis).

Tomas Savickas yra kviečiamas vesti alto meistriškumo kursus (Taline, Vigo, Klaipėdoje, LMTA). Tarp altininko mokinių yra nacionalinių ir tarptautinių stygininkų konkursų laureatų. Tomas Savickas yra dažnas įvairių konkursų vertinimo komisijų narys. Nuo 2006 m. jis yra LNOBT orkestro altų grupės koncertmeisteris.

Violončelininkas Rokas Vaitkevičius – vieno ryškiausių šių dienų Lietuvos kolektyvo – styginių kvarteto „Mettis“ narys ir įkūrėjas, vienas iš sparčiai populiarėjančio violončelių ansamblio „Cello Club“ įkūrėjų, LNOBT orkestro violončelių grupės koncertmeisteris bei LMTA kamerinio ansamblio ir styginių instrumentų katedrų dėstytojas. Violončelininkas mokėsi J. Naujalio muzikos gimnazijoje (mokytojo-eksperto K. V. Petrausko klasėje), studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. R. Armono ir prof. A. Vasiliausko klasėse) bei Europos kamerinės muzikos akademijoje ECMA. Rokas nuolat tobulinasi pas elitinius kamerinės muzikos dėstytojus Hatto Beyerle ir Johannes Meissl. Violončelininkas yra griežęs solo su Kauno simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos simfoniniu orkestrais. 2017 metų gegužę pirmajame tarptautiniame Klaipėdos violončelininkų konkurse laimėjo 3-iąją vietą, specialų prizą už Anatolijaus Šenderovo kūrinio atlikimą bei publikos simpatijos prizą, koncertavo prestižinėse salėse.

Su „Mettis“ kvartetu 2016 metais laimėjo 2-ąją vietą ir specialų prizą prestižiniame Bordo styginių kvartetų konkurse bei pirmąją vietą V. Rimbotti kvartetų konkurse Florencijoje. 2017 metais su „Mettis“ surengė gastroles Kinijoje, o 2018 metų lapkritį-gruodį debiutavo Izraelyje, Panamoje, JAV ir Kanadoje. 2019 metų pabaigoje su kvartetu „Mettis“ ir Mūza Rubackyte išleido bendrą kompaktinę plokštelę. 2022 metų pradžioje su kvartetu „Mettis” išleido naują albumą su L. van Beethoven kūriniais. Kvartetas yra koncertavęs garsiose salėse įvairiose pasaulio šalyse, dalyvavęs daugybėje festivalių.

Kontrabosininkas Dainius Rudvalis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė magistrantūros studijas doc. V. Sereikos kontraboso ir prof. D. Balsytės kamerinio ansamblio klasėse. Vėliau D. Rudvalis tęsė studijas Janačeko muzikos ir menų akademijoje (Brno, Čekija), profesoriaus M. Jelineko kontraboso klasėje, tobulinosi daugelio dėstytojų meistriškumo kursuose, tarp jų W. Grzegorzo, P. Iuga, K. Trumpfo, G. Upatnieko, T. Martino ir kt. D. Rudvalis yra tarptautinių kontrabosininkų konkursų diplomantas ir laureatas.

Kontrabosininkas yra nuolat kviečiamas koncertuoti su įvairiais kolektyvais, aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose. Kaip solistas ir koncertinių programų dalyvis D. Rudvalis pasirodė su įvairiais orkestrais, turėjo galimybę dirbti su žymiais dirigentais ir solistais, tarp kurių D. Geringas, G. Kremeris, Y. Bashmetas, M. Maiskis ir kt. Keletą metų atlikėjas bendradarbiavo su „Grammy “ apdovanojimą pelniusiu kameriniu orkestru „Kremerata Baltica“, koncertavo su šiuo orkestru ir kaip grupės koncertmeisteris, yra įrašęs kompaktinį diską su M. Weinbergo muzika, su šio orkestro nariais dalyvavo kamerinės muzikos projektuose. Kaip įvairių kamerinių ansamblių narys kontrabosininkas koncertavo ir dalyvavo festivaliuose daugelyje pasaulio šalių. Iki 2011 metų D. Rudvalis dirbo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kontrabosų grupės koncertmeisterio pavaduotoju. Šiuo metu kontrabosininkas yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro kontrabosų grupės koncertmeisteris, Kauno simfoninio orkestro artistas, dirba pedagoginį darbą, taip pat yra ansamblio „PALEASIS“ ir kontrabosų kvarteto „BASS_4“ narys.

Violončelininkas Marius Dominykas Sakavičius gimė 1994 metais. Jis baigė violončelės specialybę Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, mokytojo Romano Armono klasėje. Taip pat baigė bakalauro ir magistro atlikimo meno (violončelės) studijas VDU Muzikos Akademijoje doc. Ramutės Kalnėnaitės klasėje.

Vaikinas yra įvairių respublikinių ir tarptautinių meistriškumo kursų, konkursų dalyvis bei laureatas, grojęs kaip solistas su įvairiais orkestrais. Jaunasis violončelininkas taip pat yra naujai susikūrusio Fortepijoninio trio „Vytautas magnus trio“ narys, o šiuolaikinio meno scenoje jis aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose bendradarbiaudamas su šiuolaikinio šokio atlikėjų ir kūrėjų komanda „Šeiko šokio teatras“. Jo atliekama muzika skambėjo ne tik Lietuvos, bet ir Lenkijos, Čekijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Portugalijos, Danijos, Izraelio bei Didžiosios Britanijos scenose.

Vytenis Gurstis (fleita) gimė muzikų šeimoje: motina – pianistė ir vargonininkė, LMTA docentė Virginija Survilaitė, tėvas Virgilijus Gurstis – choro dirigentas. Vytenis aktyviai koncertuoja respublikoje ir užsienyje. Grojo Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, JAV, Lenkijoje, Latvijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje. Aktyviai koncertuoja Lietuvoje dalyvaudamas koncertuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose, nuolat tobulinasi žymių fleitos profesorių meistriškumo kursuose.

Fleitininko grojimas buvo puikiai įvertintas Londono „MasterWorks Festival Europe“: festivalio organizatoriai jį pakvietė dalyvauti „MasterWorks Festival 2005“ JAV ir Didžiojoje Britanijoje, paskirdami stipendiją. „MasterWorks Festival Europe 2005“ festivalyje V.Gurstis laimėjo „Concerto Competition“ ir su festivalio simfoniniu orkestru atliko W. A. Mozarto koncertą fleitai ir orkestrui G-dur. 2010 m. Vytenis dalyvavo Londono „All Flutes in Kings Place“ koncerte, kur kartu su prof. W.Bennett atliko J. S. Bacho koncertą dviem smuikams d-moll (aranžuotė fleitoms W. Bennett).

Ugnius Dičiūnas 2016 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (prof. Dr. R Beinaris ir dėst. E. Paškevičius). 2015–2016 m. stažavosi Prahoje prof. Jana Brožkovos ir Liběna Séquardtovos klasėje. Dalyvavo meistriškumo kursuose pas daugelį žymių atlikėjų, tokių kaip Omar Zoboli, Jan Thuri, Diethelm Jonas, Kalev Kuljus ir kitų. Įvairių tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Nuo 2014 m. yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro obojų grupės ir Šv. Kristupo medinių pučiamųjų kvinteto narys.

Karolis Kolakauskas, gimęs ir augęs Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje, klarneto mokėsi Petro Mateikos klasėje. Studijas pradėjo Gento karališkoje konservatorije, jas tęsė Oslo muzikos akademijoje, kur pelnė pirmą premiją kamerinės muzikos ansamblių konkurse, o dabar mokosi iš kolegų ir gyvenimo.10 metų dirbo LVSO ir noriai koncertavo su kitais kolektyvais Lietuvoje bei užsienyje.

Fagotininkas Andrius Puplauskis yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, koncertuoja kaip solistas su orkestrais bei rengia solinius rečitalius, groja su įvairiais kameriniais ansambliais Lietuvoje ir užsienyje. Puplauskio repertuaras yra platus, jį galima išgirsti grojant barokinę, klasikinę, šiuolaikinę, pop, džiazo, elektroninę muziką, ar net improvizuojant savo kūrybos muziką elektriniu fagotu. 2009 metais išleido pirmąją Lietuvoje solinę fagoto muzikos kompaktinę plokštelę „FAGOTAS LIETUVIŠKAI“, kurioje surinkti geriausi lietuviški fagoto muzikos pavyzdžiai. A.Puplauskis yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro fagotų grupės koncertmeisteris, Šv. Kristupo pučiamųjų kvinteto narys, ansamblio ARS MUSICA narys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje docentas.

Gediminas Abaris yra laikomas vienu perspektyviausių savo kartos valtornininkų Lietuvoje. Karjerą pradėjo Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, būdamas vienuolikos metų žengė į Vilniaus kongresų rūmų salę, kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atliko W. A. Mozart koncerto valtornai antrąją dalį. Dar mokydamasis mokykloje, Gediminas įrašė ir išleido plokštelę su B. Dvariono koncertu valtornai. Gediminas laimėjo ne vieną respublikinį bei tarptautinį konkursą, solo bei orkestro sudėtyje koncertavo su žymiausiais Lietuvos orkestrais. Gediminas taip pat aktyviai koncertuoja su įvairiais kamerinės muzikos ansambliais. Koncertinėje karjeroje pažymėtini koncertai ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Graikijoje. Nuo 2016 iki 2019 metų – Gediminas grojo pirmąja valtorna jungtiniame orkestre „Festival of Aegean“ festivalyje, vykusiame Syros saloje, Graikijoje. Šiuo metu Gediminas Abaris yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro valtornų grupės koncertmeisterio asistentas bei Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro valtornų grupės narys.

Informacinis partneris:

     

Programa

I diena (rugpjūčio 26 d.)

 

11:00 | Rytinis koncertas

A. Rubinstein – Melodia solo fortepijonui
Atlieka: Alexander Paley (fortepijonas)

A. Rubinstein – Valse-caprice solo fortepijonui
Atlieka: Alexander Paley (fortepijonas)

R. Pick-Mangiagalli – Sonata smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Amiram Ganz (smuikas), Alexander Paley (fortepijonas)

R. Pick-Mangiagalli – Du kūriniai smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Amiram Ganz (smuikas), Alexander Paley (fortepijonas)

G. A. Fano – Sonata-fantazija smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Amiram Ganz (smuikas), Alexander Paley (fortepijonas)

R. Pick-Mangiagalli – Preliudas ir tokata solo fortepijonui
Atlieka: Alexander Paley (fortepijonas)

 

14:30 | Dieninis koncertas 

E. Bloch – Sonata-fantazija smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Raimondas Butvila (smuikas), Alexander Paley (fortepijonas)

Y. Bowen – Sonata klarnetui ir fortepijonui
Atlieka: Karolis Kolakauskas (klarnetas)
, Alexander Paley (fortepijonas)

Y. Bowen – Sonata valtornai ir fortepijonui
Atlieka: Gediminas Abaris (valtorna), Alexander Paley (fortepijonas)

L. van Beethoven (ar. Reinecke) – Koncertas smuikui, violončelei ir fortepijonui
Atlieka: Amiram Ganz (smuikas), Marius Dominykas Sakavičius (violončelė), 
Alexander Paley (fortepijonas)

 

19:00 | Vakarinis koncertas

C. P. E. Bach – Du rondo solo fortepijonui
Atlieka: Alexander Paley (fortepijonas)

C. P. E. Bach – Sonata obojui ir fortepijonui
Atlieka: Ugnius Dičiūnas (obojus), Alexander Paley (fortepijonas)

J. S. Bach – Fantazija a-moll solo fortepijonui
Atlieka: Alexander Paley (fortepijonas)

F. Kuhlau – Dvi sonatos fleitai ir fortepijonui
Atlieka: Vytenis Gurstis (fleita), Alexander Paley (fortepijonas)

A. Rubinstein – Kvintetas fortepijonui ir pučiamiesiems
Atlieka: Karolis Kolakauskas (klarnetas), Gediminas Abaris (valtorna), Andrius Puplauskis (fagotas), Vytenis Gurstis (fleita), 
Alexander Paley (fortepijonas)

 

II diena (rugpjūčio 27 d.)

 

11:00 | Rytinis koncertas

G. Onslow – Didysis septetas fortepijonui, pučiamiesiems ir kontrabosui
Atlieka: Alexander Paley (fortepijonas), Vytenis Gurstis (fleita), Ugnius Dičiūnas (obojus), Dainius Rudvalis (kontrabosas), Karolis Kolakauskas (klarnetas), Gediminas Abaris (valtorna), Andrius Puplauskis (fagotas)

V. Barkauskas – Rondo capriccioso fagotui ir fortepijonui
Atlieka: Andrius Puplauskis (fagotas), Alexander Paley (fortepijonas)

P. M. Dubois – Sonatina-tango fagotui ir fortepijonui
Atlieka: Andrius Puplauskis (fagotas), Alexander Paley (fortepijonas)

Y. Bowen – Sonata obojui ir fortepijonui
Atlieka: Ugnius Dičiūnas (obojus), Alexander Paley (fortepijonas)

Y. Bowen – Sonata fleitai ir fortepijonui
Atlieka: Vytenis Gurstis (fleita), Alexander Paley (fortepijonas)

Y. Bowen – Trio obojui, valtornai ir fortepijonui
Atlieka: Ugnius Dičiūnas (obojus), Gediminas Abaris (valtorna), Alexander Paley (fortepijonas)

L. Spohr – Kvintetas fortepijonui ir pučiamiesiems
Atlieka: Karolis Kolakauskas (klarnetas), Andrius Puplauskis (fagotas), Vytenis Gurstis (fleita), Gediminas Abaris (valtorna), Alexander Paley (fortepijonas)

 

14:30 | Dieninis koncertas 

Clara Schumann – Trio op. 17 smuikui
Atlieka: Raimondas Butvila (smuikas), Marius Dominykas Sakavičius (violončelė), Alexander Paley (fortepijonas)

Clara Schumann – Duetas violončelei ir fortepijonui (koncerto fortepijonui antroji dalis)
Atlieka: Marius Dominykas Sakavičius (violončelė), Alexander Paley (fortepijonas)

A. Dietrich, R. Schumann, J. Brahms – F-A-E Sonata smuikui ir fortepijonui
Atlieka: Amiram Ganz (smuikas), Alexander Paley (fortepijonas)

 

19:00 | Finalinis koncertas

I. Moscheles – Didysis septetas op. 88 valtornai, klarnetui, kontrabosui, violončelei, smuikui, altui ir fortepijonui
Atlieka: Karolis Kolakauskas (klarnetas), Dainius Rudvalis (kontrabosas), Rokas Vaitkevičius (violončelė), Kristijonas Pūtys (smuikas), Tomas Savickas (altas), Alexander Paley (fortepijonas), Gediminas Abaris (valtorna)

E. Dohnányi – Sekstetas op. 37 smuikui, altui, violončelei, klarnetui, valtornai ir fortepijonui
Atlieka: Kristijonas Pūtys (smuikas), Tomas Savickas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė), Karolis Kolakauskas (klarnetas), Gediminas Abaris (valtorna), Alexander Paley (fortepijonas)

 

 

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Kiaulienos nugarinės suktinukas su daržovėmis

16.00 Į krepšelį

Patarškos krūtinėlė su saldžiųjų bulvių kremu

25.00 Į krepšelį

Sterko kepsnys su apelsininiu padažu

24.00 Į krepšelį

Baklažanų sluoksniuotis su mozzarella sūriu

11.00 Į krepšelį

Desertas (slyvų pyragas, kava ar arbata)

7.00 Į krepšelį

Turite klausimų dėl vakarienės, paskambinkite +37062682760 arba parašykite info@paliesiausdvaras.lt

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

KEPYKLĖLĖ

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.