Pagrindinis > Koncertai > Martín García García (fortepijonas, Ispanija)

Martín García García (fortepijonas, Ispanija)

Atlikėjai:
Martín García García (fortepijonas, Ispanija)
Data:
2022 m. Lapkričio 26 d.
Pradžia:
18:00
Kaina:
25 - 40 - 50 €

Aprašymas

Į Lietuvą pirmą kartą atvyksta vienas talentingiausių šiuolaikinių pianistų – ispanas Martín García García! 2021 m. pianistas tapo Klivlando tarptautinio pianistų konkurso I-osios vietos nugalėtoju bei XVIII tarptautinio Šopeno pianistų konkurso III-sios vietos laureatu. Istorija kuriama šiandien – nepraleiskite progos gyvai išgirsti vieno ryškiausių šių laikų klasikos pianistų. Temperamentingojo Martín García García koncertas Paliesiaus dvare – jau lapkričio 26 d.!
Plačiau

Turime nuostabią naujieną: į Lietuvą pirmą kartą atvyksta vienas talentingiausių šiuolaikinių pianistų – ispanas Martín García García!

2021 m. pianistas tapo Klivlando tarptautinio pianistų konkurso I-osios vietos nugalėtoju bei XVIII tarptautinio Šopeno pianistų konkurso III-sios vietos laureatu.

Istorija kuriama šiandien – nepraleiskite progos gyvai išgirsti vieno ryškiausių šių laikų klasikos pianistų. Temperamentingojo Martín García García koncertas Paliesiaus dvare – jau lapkričio 26 d.!

 

 

 

 

Pianistas Martínas García García gimė Chichone, Ispanijoje. Jis pradėjo muzikos studijas būdamas penkerių metų, su mokytojais Natalia Mazouni ir Ilya Goldfarbu. Martínas baigė Karalienės Sofijos aukštąją muzikos mokyklą, kur studijavo Galinos Eguiazarovos klasėje – ir gavo Geriausio mokinio premiją iš Jos Didenybės karalienės Sofijos. Pianistas taip pat baigė fortepijono magistro studijas Mannes muzikos mokykloje Niujorke.

Martínas laimėjo pirmąsias premijas ne viename nacionaliniame ir tarptautiniame konkurse. Būtina paminėti jo laimėtą I-ąją vietą 2021 m. Klivlando tarptautiniame pianistų konkurse ir III-ąją vietą bei ypatingą apdovanojimą už geriausią koncertą XVIII-ajame tarptautiniame F. Šopeno pianistų konkurse, viename svarbiausių pianistų konkursų visame pasaulyje. Atlikėjas taip pat yra pelnęs pirmąją premiją 2018 m. tarptautiniame „Keyboard Institute & Festival“ renginyje Niujorke – po šio laimėjimo pianistas gavo stipendiją ir galėjo mieste įsikurti. Per pastaruosius dvejus metus Niujorke, mokomas žymaus pianisto Jerome’o Rose’o, Martínas užbaigė savo muzikos studijas.

Martínas koncertavo kaip solistas įvairiose Europos ir JAV salėse. Jo pasirodymai buvo labai gerai įvertinti įvairių muzikų ir pianistų, pavyzdžiui, Vladimiro Kranievo, Dmitri Alexeevo, Arcadi Volodoso, Dimitri Bashkirovo, Joaquíno Achúcarro, Tatianos Copeland (Sergejaus Rachmaninovo antros eilės pusseserės) ir kitų. Atlikėjas taip pat buvo pakviestas dalyvauti tarptautiniame Rūro fortepijono festivalyje, kur buvo remiamas maestro Radu Lupu.

Po labai sėkmingo 2021 m. spalio mėnesio F. Šopeno konkurse Varšuvoje, Martinas suplanavo kelis muzikinius turus Japonijoje, Europoje ir JAV.

 

KONCERTO PROGRAMA

F. Chopin – 4 Mazurkas Op. 33
F. Chopin – Barcarolle Op. 60
F. Chopin – Preludes Op. 28: No. 13 (F sharp major), No. 3 (G major), No. 2 (A minor) and No. 14 (E flat minor)
F. Chopin – Sonata Op. 35 in B flat minor

PERTRAUKA

S. Rachmaninoff – Moment Musicaux Op. 16 No. 3 in B minor
S. Rachmaninoff – Moment Musicaux Op. 16 No. 2 in E flat minor
S. Rachmaninoff – Sonata No. 1 Op. 28 in D minor

 

PAKLAUSYTI