Pagrindinis > Koncertai > Koncertas skirtas atminti Virgilijų Noreiką: „Ačiū už meilę muzikai“

Koncertas skirtas atminti Virgilijų Noreiką: „Ačiū už meilę muzikai“

Atlikėjai:
Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas), Antanas Zakarauskas (tenoras), Linas Dužinskas (fortepijonas) | Lietuva
Data:
2024 m. Kovo 16 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
20 - 30 - 40 €

Aprašymas

Kviečiame nepraleisti išskirtinio renginio, skirto atminti Maestro Virgilijų Noreiką! Koncerto „Ačiū už meilę muzikai“ programoje išgirsite G. Puccini, G. Verdi, G. Bizet ir kitų pasaulio kompozitorių sukurtas gražiausias operų arijas ir duetus. V. Noreikos mokiniai – operos solistai Jovita Vaškevičiūtė, Antanas Zakarauskas – ir pianistas Linas Dužinskas dovanos nepamirštamas akimirkas muzikos sūkuryje.
Plačiau

Kviečiame nepraleisti išskirtinio renginio, skirto atminti Maestro Virgilijų Noreiką! Koncerto „Ačiū už meilę muzikai“ programoje išgirsite G. Puccini, G. Verdi, G. Bizet ir kitų pasaulio kompozitorių sukurtas gražiausias operų arijas ir duetus. V. Noreikos mokiniai – operos solistai Jovita Vaškevičiūtė, Antanas Zakarauskas – ir pianistas Linas Dužinskas dovanos nepamirštamas akimirkas muzikos sūkuryje.

Jovitos Vaškevičiūtės mecosopranas skamba ne tik Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vengrijos operų scenose, bet ir tolimojoje Argentinoje, Amerikoje. Vienas iš ryškiausių solistės pasirodymų vyko Buenos Aires „Teatro Colón“ scenoje. Solistė buvo trečia lietuvė, pasirodžiusi šioje didingoje pasaulinėje scenoje. Na, o pirmasis lietuvis, debiutavęs „Teatro Colón“, buvo šviesaus atminimo Maestro V. Noreika.

Antanas Zakarauskas yra vienas ryškiausių dramatinių tenorų šiandienos operos pasaulyje. Atlikėjas yra vienintelis lietuvių kilmės operos solistas, kuriam Australijoje suteiktas išskirtinio talento statusas. Vienas ryškiausių A. Zakarausko vaidmenų – Otelas G. Verdi operoje „Otelas“ – atnešė solistui sėkmę Vienoje, Zalcburge, Italijoje.

Linas Dužinskas – nuostabus pianistas ir akomponiatorius, daug metų koncertuoja ir muzikuoja su garsiais solistais. Linas yra įrašęs kūrinius Lietuvos ir Latvijos nacionaliniuose radijuose. Dabar intensyviai ruošia naujas programas ir koncertuoja Lietuvoje bei Europoje.

 

Informacinis partneris:

     

Programa

A. Kačanauskas – „Vai gražu“, ž. F. Kiršos

A. Kačanauskas – „Pradalgiuos“, ž. F. Kiršos

C. Saent- Saens – Dalilah arija iš op. „Samson et Dalilah“

R. Leoncavallo – Canio arija iš op. „Pagliacci“

G. Kancheli – 3 pjesės fortepijonui iš rinkinio „33 pjesės“

G. Verdi – Otello arija iš op. „Otello“

G. Bizet – Habanera iš op. „Carmen“

G. Bizet – Carmen ir Don Jose duetas iš op. „Carmen“

 

– – – – Pertrauka – – – –

 

A. Raudonikis – „Šelnumas“, ž. E. Selelionio

A. Raudonikis – „Lyg žalia dainų rūta“, ž. J. Strielkūno

S. Šimkus – „Plaukė sau laivelis“, ž. St. Šimkaus

A. Piazzolla – „Oblivion“

J. Strauss – Barinkajus kupletai iš operetės „Čigonų baronas“

J. Offenbach – Perikolos dainelė iš operetės „Perikola“

I. Kalman – Silvos ir Edvino duetas iš operetės „Čardašo karalienė“

Šio koncerto pasiūlymai

VAKARIENĖ
Ėrienos kumpio kepsnys, jaunos „confit“ bulvės, karamelizuoti burokėliai, raudonojo vyno padažas
Nebeturime
Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Kreminė salierų ir bulvių sriuba | Pankolio salotos su menke | Ėrienos kumpio kepsnys | Desertas
Nebeturime
Kukurūzinio viščiuko krūtinėlė su petuku, bulvių muslinas, kepti obuoliai, rudojo sviesto padažas
Nebeturime
Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Kreminė salierų ir bulvių sriuba | Pankolio salotos su menke | Kukurūzinio viščiuko krūtinėlė su petuku | Desertas
Nebeturime
Baramundžio filė, žirnelių tyrė, morkų padažas
Nebeturime
Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Kreminė salierų ir bulvių sriuba | Pankolio salotos su menke | Baramundžio filė | Desertas
Nebeturime
Gelteklės šaknis, marinuoti obuoliai, kavos padažas, skrudinti lazdyno riešutai
Nebeturime
Degustacinė 5 patiekalų vakarienė (Užtepėlė su Paliesiaus duonele | Kreminė salierų ir bulvių sriuba | Pankolio salotos su menke | Gelteklės šaknis | Desertas
Nebeturime
Desertas: Šokoladinis pyragas be miltų „Marseille“
Nebeturime

 

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Gėrimus prie patiekalų kviečiame užsisakyti papildomai vietoje.

PASLAPTINGAS PRANCŪZIJOS VYNŲ PASAULIS. ATVIRA POPIETĖ SU VYNO ŽINOVU

Ar kada nors pagalvojote, kad norėtumėte sužinoti apie vyną daugiau? Koks prie kokio patiekalo dera, koks dovanojamas labiausiai nustebintų ir patiktų, kuo skiriasi raudonųjų ir baltųjų vynų skoniai, kvapai, ypatybės… Visa tai įmanoma kovo 16 d. Paliesiaus dvare. Atviros popietės metu nuo 12 iki 19 val. dvaro vyno rūsyje Jūsų lauks gėrimų žinovas Juozas Kabašinskas, kuris pasitiks, pakonsultuos, pabendraus ir patars.

Norintieji galės paragauti net 5 skirtingų Prancūzijos regionų vynų ir įsitikinti skirtingais jų subtilumais, taip pat išgirsti daugybę įdomybių apie ragaujamus vynus – kodėl vieno skonis toks, o kito kitoks, ką lemia vynuogės, klimatas, brandinimas. O jei ragauti nesinori, smalsu tik žinoti – ekspertas patars nemokamai!

Plačiau

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu!

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

PARDUOTUVĖLĖ

Paliesiaus dvaro ledaunėje įsikūrusioje krautuvėlėje „Laukinės žąsys“ slepiasi istorijos iš viso pasaulio… Kviečiame jas atrasti! O jeigu dar negalite atvykti į dvarą, bet jau labai smalsu pasižiūrėti, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje.

KEPYKLĖLĖ

Paliesiaus dvare įsikūrusi kepyklėlė nėra didelė, bet čia viskas daroma nuoširdžiai. Bandelėms, pyragams ir duonai perkame miltus iš vietinių ūkininkų, stengiamės naudoti kuo daugiau kokybiškų vietos produktų, laikomės autentiškų receptų. Mūsų kepiniai ir didžiausiems smaližiams, ir išrankiesiems.

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį.

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.