Pagrindinis > Koncertai > Kamerinis vakaras su Baltuoju Kiru

Kamerinis vakaras su Baltuoju Kiru

Atlikėjai:
Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas (vokalas, gitara)
Data:
2021 m. Liepos 10 d.
Pradžia:
16:00
Kaina:
25

Aprašymas

„Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris nelyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikt žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau.“ – apie „Baltąjį kirą“ pasakoja Tautvydas.
Plačiau

„Baltasis Kiras“ gimė lietuviškojo Zapos – Liudo Giros – kiemelyje, kuomet draugų kompanija atšilus orui nusprendė išeiti pagroti į miestą.

Grupės sudėtis nuo įsikūrimo pradžios kito, tik jos narys, tikrų tikriausias Kiras – Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas, niekur nedingo ir vis bandė suburti grojančius žmones bendriems tikslams. Dabar groti koncertuose Kiras pasikviečia būrį draugų, kurį sudaro žmonės iš kitų grupių ar tiesiog muzikai neabejingi bičiuliai ir tokiu būdu sukuria nepamirštamą ir išskirtinį skambesį. Juk tai ir yra tikrasis rokenrolas!

Šįkart, koncerto Paliesiaus dvare metu, Tautvydas pristatys kamerinę solo programą, kurios metu prakalbins išskirtinę PASAGOS akustiką. Tai bus kitoks ir neeilinis vakaras Paliesiaus dvare, šią dieną Paliesiuje švęsime vidurvasarį!

„Manau, kad „BALTASIS KIRAS“ yra visi mano draugai ir žmonės, palaikantys, paremiantys mus, besišypsantys, kartu kelioms akimirkoms pakylantys į paukščio skrydį. Kai tavo aplinkoje daug bendraminčių, jie daro įtaką tavo muzikai, keičia mąstymą, realybės matymą. Mūsų muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ar reiškinius, ji eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris nelyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikt žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau.“ – apie „Baltąjį kirą“ pasakoja Tautvydas.

Paliesiaus dvare išgirsime „Baltojo kiro“ sielos – Tautvydo solinę programą.